ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Haus Marienthal

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Ons verblijf in het naburige vakantieappartement was niet helemaal wat we verwacht hadden, aangezien het niet beschikbaar was in het hotel. Het appartement, hoewel aangeprezen als een 3-sterrenaccommodatie, voldeed hier niet aan. Een gebrek aan basisvoorzieningen zoals zeep en een haardroger in de badkamer droeg bij aan de teleurstelling. Over het algemeen was de inrichting gedateerd en voldeed het niet aan de normen die je zou verwachten van een hotel met drie sterren. Het ontbreken van een buffet met verse producten was ook een gemis. Al met al was de prijs-kwaliteitverhouding niet naar behoren.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb al heel wat "3-sterren" hotels bezocht, maar wow, DEZE steekt er echt bovenuit. Alles is tot in de puntjes verzorgd, met parkeerplaats, ontbijt, wifi, you name it! En de badkamer? Die is uitgerust met niet één, niet twee, maar twee flessen shampoo en een flacon douchegel, plus handdoeken, wattenstaafjes, pantoffels, zelfs een nagelvijl! Alles wat je nodig hebt, het is er gewoon! Het informatieve boek over de stad en handige tips voor tijdens je verblijf maken het helemaal af. Dit was absoluut top, ook al bleef ik maar één nacht!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onze ervaring in het driesterrenhotel was een aangename verrassing. De kamers waren uitzonderlijk schoon en de locatie net buiten de stad was perfect. Met de tram voor de deur konden we gemakkelijk en ontspannen naar het centrum reizen. Het eten was niet alleen voortreffelijk, maar ook zeer betaalbaar. Het vriendelijke personeel en de gratis parkeergelegenheid maakten ons verblijf nog aangenamer. Een absolute aanrader voor een zorgeloos verblijf!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Haus Marienthal is voor ons een bekende plek waar we al meerdere keren hebben verbleven. Het huis straalt netheid en efficiëntie uit, vanaf het moment van reserveren tot aan het afrekenen. We genoten van een charmante kamer en een smakelijk ontbijt in een gezellige eetzaal. Het huis biedt voldoende parkeergelegenheid en de nabijheid van een tramhalte maakt het gemakkelijk om te reizen zonder auto. We kijken er naar uit om terug te keren en zullen het zeker aanraden aan anderen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Het hotel geniet van een prima ligging in het centrum, maar helaas laten de voorzieningen te wensen over. De inrichting oogt gedateerd en mist een moderne uitstraling, het tapijt is duidelijk aan vervanging toe. Hoewel de algemene netheid acceptabel was, kon de verouderde douche niet meer optimaal schoongemaakt worden. Het ontbijt liet te wensen over: er was geen keuzemogelijkheid omdat het opgediend werd en er was geen buffet beschikbaar. Wat vooral teleurstellend was, is dat er in het weekend geen ontvangstpersoneel aanwezig was - alle communicatie verliep enkel via een intercom. Op de dag van vertrek werd ik, ondanks dat ik binnen het uitcheckvenster viel, na het ontbijt en de betaling, onder druk gezet door het personeel om de kamer snel te verlaten voor de schoonmaak. De prijs en service van dit hotel voldeden geenszins aan de verwachtingen van een 3-sterrenaccommodatie. Helaas kan ik dit hotel niet aanbevelen.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl