ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Design- Zur Abtei

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het hotel is top, vooral het ontbijt is een genot. De badkamer is goed verzorgd en het personeel is uiterst gastvrij.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De bemanning was ontzettend vriendelijk en behulpzaam, en het ontbijt was echt top. Ik ga hier zeker nog eens langs in de toekomst.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel gaf me echt een klassieke ervaring met een bel op de receptie en een discreet belletje elders in het gebouw. De kamer was misschien niet enorm, maar zeker comfortabel. Het ontbijt was heerlijk en zorgvuldig samengesteld. Een ideale uitvalsbasis voor het verkennen van de prachtige Eifelsteig wandelroute.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De suite waarin we verbleven had een klassieke uitstraling die niet helemaal onze smaak was, met gouden kranen en prominente schilderijen aan de muren. Het ontbijt was zeker in orde en de locatie nabij de Vennbahn en het startpunt van de eerste etappe van de Eifelsteig was zeer gunstig.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De gastvrijheid van het personeel was geweldig; ze stonden altijd klaar om te helpen. De kamer was comfortabel en het ontbijt was heerlijk. Bovendien was er een veilige plek in de garage om je fiets te parkeren.



© 2007-2025 ReisChecker.nl