ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Haus Feldmaus

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Op het laatste moment besloten we om Oudjaarsavond in een afgelegen plekje in Duitsland door te brengen en zo belandden we bij de veldmuis. De accommodatie was prachtig ingericht met veel zorg en aandacht. Het ontbijt was verrukkelijk en bood voor ieder wat wils. Het diner was absoluut de kers op de taart! We hebben genoten van heerlijke gerechten en tijdens Oudjaarsavond stond er een smakelijk buffet voor ons klaar. We voelden ons ontzettend welkom en onze hond was ook meer dan welkom bij ons verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De gastheren waren ontzettend gastvrij. Het ontbijt was meer dan genoeg en smaakte heerlijk. Het avondeten was verrukkelijk en in overvloed. De porties waren royaal, precies goed voor mij. Een fles water op de kamer was een fijne attentie. Hartelijk dank! Bovendien was de kamer prachtig ingericht. Het enige minpuntje is dat de communicatie beter kan. Een vraag die ik schriftelijk stelde, bleef onbeantwoord.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit was mijn debuutervaring bij dit eetcafé en hoewel ik geen gebruik heb gemaakt van de zitgedeeltes, was ik aangenaam verrast door de uitstekende kwaliteit van het eten! Ook verdient het attente personeel een pluim voor hun goede zorgen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Ik ben vier maanden geleden ingeënt met een QR-code die geldig is in heel Europa. Ondanks dit feit mocht ik niet naar binnen. Deze situatie maakt me sceptisch. Hierdoor heb ik de nacht in mijn auto moeten doorbrengen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De eigenaren zijn geweldig en erg gastvrij voor honden!



© 2007-2025 ReisChecker.nl