ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Brauhaus

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel heeft een warme en knusse uitstraling, wat zorgt voor een gezellig verblijf. Het personeel is over het algemeen vriendelijk en behulpzaam. De kamers zijn netjes en charmant ingericht. Helaas zijn er weinig stopcontacten en is de TV niet van topkwaliteit, maar dit heeft onze ervaring niet negatief beïnvloed. De WiFi werkt slechts matig op smartphones. Voor een kort verblijf van één nacht voldeed dit hotel volledig aan onze verwachtingen en biedt het een goede prijs-kwaliteitverhouding.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Tot nu toe valt het aanbod mee. De kamers hebben een wat gedateerde uitstraling, maar zijn wel prima voor een overnachting. Het grootste nadeel is dat er maar één stopcontact in de kamer is en deze zich ook nog eens naast de deur bevindt. Gelukkig maakte het kwalitatieve ontbijtbuffet veel goed, dat keurig werd aangevuld.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit charmante hotel biedt voldoende gratis parkeergelegenheid, zelfs voor grotere voertuigen, maar de ingang kan wat krap zijn. Het is gunstig gelegen op slechts 5 minuten lopen van zowel het bruisende stadscentrum als een populair winkelgebied. Gasten kunnen altijd rekenen op vriendelijk personeel bij de receptie. De kamers zijn gezellig, hoewel ze niet bijzonder ruim zijn en een wat verouderde uitstraling hebben. Het ontbijt, hoewel niet enorm uitgebreid, bevat hoogwaardige producten en faciliteiten. De smaak is voortreffelijk, vooral de koffie is een aanrader. Let op: er worden 's avonds geen diners geserveerd in het hotel.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

In de badkamer ontbreekt een föhn, wat best onhandig is. Het kan nogal luidruchtig zijn in de kamers door het straatlawaai en de oude meubels dragen ook niet bij aan een rustige ambiance. Gelukkig is de televisie van fatsoenlijke kwaliteit, maar de afstandsbediening laat te wensen over. De ligging van het hotel is redelijk gunstig en er is voldoende parkeergelegenheid beschikbaar. Daarnaast valt er niets te klagen over het ontbijt, dat ook goed is.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Voor mij is dit precies wat ik nodig heb. De kamers zijn schoon en de bedden zijn comfortabel. Het ontbijt is heerlijk en het personeel is erg vriendelijk geweest. Ik heb niks te klagen en begrijp de negatieve beoordelingen niet. Ik ben vaak op zakenreis en voel me op mijn gemak omdat het hier zo ongecompliceerd is en niet zo zielloos als bij de grote hotelketens.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid10

Dit gezellige familiehotel verwelkomt gasten met open armen. De kamers zijn fris en schoon, de bedden liggen heerlijk en de badkamers zijn spic en span. Bovendien wordt er elke ochtend een verrukkelijk ontbijt geserveerd.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Service6
  • Kindvriendelijkheid9

Er is genoeg activiteit gaande en het ontbijt is verrassend uitgebreid.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl