ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Neuenfels

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service6
  • Kindvriendelijkheid6

Een vierpersoonskamer geboekt, maar bleek uiteindelijk te bestaan uit een appartement waar de bank vervangen was door twee extra matrassen voor de kinderen. Helaas waren er geen dekbedden, alleen lakens beschikbaar. Daarnaast troffen we vieze kopjes aan in het kastje. Helaas was de wifi niet gratis, ondanks dat dit wel was aangegeven bij het boeken. Gelukkig was het ontbijtbuffet heel uitgebreid en was de eigenaar van het hotel bijzonder vriendelijk. De omgeving was prachtig! Let op: in dit hotel is er geen mogelijkheid tot diner, alleen ontbijt. Al met al een leuke plek voor een nachtje weg.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging10
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid9

Dit hotel is perfect voor een tussenstop tijdens een lange reis. Het is wat ouder en biedt geen dinerservice, maar het ontbijt is uitstekend. De bedden zijn comfortabel en de badkamers zijn onlangs gerenoveerd, zeer compact maar goed verzorgd. Het kan wel wat gehorig zijn, maar dit kan ook liggen aan de locatie van de kamers. Het stadje is echt charmant, met tal van eetgelegenheden en prachtig onderhouden. Het lijkt mij een ideale bestemming voor een romantisch uitstapje of om te gaan wandelen met z'n tweetjes.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging6
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid7

Fantastische spa in Badenweiler! Een ideale plek om te ontspannen en tot rust te komen. Voor uitstapjes buiten de spa is het handig om de auto te gebruiken. Ondanks dat Badenweiler klein is, heeft het een gezellige sfeer.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit1
  • Ligging9
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid4

Dit charmante hotel is perfect gelegen met een schitterend uitzicht en op korte afstand van het centrum. De kamers zijn weliswaar wat ouderwets ingericht, hoewel de badkamer netjes maar aan de kleine kant is. Het ontbijt is erg goed verzorgd en de eigenaren zijn ontzettend vriendelijk. Echter ontbreekt het aan een gezellige ruimte om 's avonds nog even wat te drinken, wat een gemis is. De prijs/kwaliteit verhouding valt wat tegen, aangezien het hotel vrij prijzig is voor wat je krijgt aangeboden. Ondanks dat het dorpje gezellig is, trekt het voornamelijk een ouder publiek aan.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging8
  • Service6

We zijn al eerder te gast geweest in dit hotel en hebben weer genoten van onze ervaring. De kamers zijn comfortabel en het ontbijt is heerlijk. We kwamen echter wat kleine ongemakken tegen, zoals het ontbreken van verlichting in de ruimte voor drankjes en de douchekop die vastzat met plakband, wat een beetje slordig overkwam. Gelukkig maakte de vriendelijke gastheer/-vrouw veel goed.





© 2007-2025 ReisChecker.nl