ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Demas Garni

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is een pareltje! De kamers zijn stijlvol en comfortabel, en het ontbijt is heerlijk. Het personeel is ontzettend gastvrij en de kamers bieden een oase van rust door de goede geluidsisolatie.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is gelegen net buiten het centrum van München en is gemakkelijk bereikbaar met de auto. De kamers zijn schoon en netjes. Het centrum van München is wel wat verder weg, dus het kan een uitdaging zijn om er met de fiets naartoe te gaan. Gelukkig is het openbaar vervoer dichtbij, wat een handige optie is voor het verkennen van de stad.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel heeft een charmante eenvoud, met een vleugje nostalgie dat bijdraagt aan de charme. De bedden zijn comfortabel, de douche verfrissend en het feit dat het raam open kan zorgt voor een prettige sfeer. Het ontbijt is heerlijk en vormt een goede start van de dag. De ligging maakt het een handige uitvalsbasis om München te verkennen, met het gemak van de S-Bahn letterlijk voor de deur.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een geweldige tussenstop op weg naar Oostenrijk met gezellige eetgelegenheden in de buurt.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit prachtige hotel is recentelijk gerenoveerd en straalt een moderne uitstraling uit. De gastvrijheid is hier top en de ligging net buiten München is perfect. Wij verbleven hier tijdens onze reis, maar overwegen zeker om terug te komen. Het restaurant serveert heerlijke gerechten en aan de overkant vind je een fantastisch Italiaans restaurant. De ligging nabij de snelweg maakt het ook nog eens heel handig. De kamers zijn stijlvol en eigentijds ingericht en de locatie aan een rustige straat zorgt voor een vredige sfeer. Dit hotel is absoluut een aanrader, zeker gezien de uitstekende prijs-kwaliteitverhouding!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging9
  • Service7

Toen we aankwamen bij het hotel, maakten we ons wat zorgen over de uitstraling ervan, maar zodra we binnen waren, waren we aangenaam verrast door hoe goed onderhouden alles eruitzag. We hadden gekozen voor een luxe tweepersoons business kamer en waren blij verrast door de ruimte en het elegantie ervan. De badkamer was ook prachtig schoon. Het ontbijt was fantastisch en een groot pluspunt was de parkeergarage onder het hotel. Of je nu een weekendje München plant of gewoon op doorreis bent, dit hotel is zeker een aanrader. Wij komen hier absoluut nog eens terug!

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl