ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Kronprinz

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De ontvangst was zeer vriendelijk en moeiteloos. Het personeel dat de kamers schoonmaakte was ook heel aardig. De kamer had een smaakvolle inrichting met een comfortabel bed en een goede douche. Er stond zelfs een gratis fles mineraalwater klaar. In hetzelfde gebouw bevond zich een Grieks restaurant en een snackbar op slechts een paar stappen afstand. Het hotel is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Al met al een fijne plek om te verblijven. Ik kom graag nog eens terug.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Vreselijke ervaring!!! Wat een teleurstelling, er ontbrak werkelijk van alles: geen plek om kleding op te hangen, geen handdoekrek, zelfs geen fatsoenlijk toiletspulletjesplateau! En alsof dat nog niet genoeg was... het douchegordijn was veel te lang waardoor het water niet weg kon lopen, en de geur van het Griekse restaurant beneden was overal te ruiken. Alsof de ellende niet op kon, hing de handdoekhouder maar aan één schroef, waren de muren dringend toe aan een likje verf, stond de wastafel zomaar in de slaapkamer in plaats van de badkamer, en was het ontzettend gehorig... Als ik van tevoren had geweten hoe de kamer eruitzag, had ik het nooit geboekt.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De kamers zijn lekker ruim en de prijs is echt betaalbaar. Het ontbijt is erg uitgebreid. Het enige minpuntje was de ontvangst: toen we aankwamen overdag was er niemand bij de receptie en werden we alleen te woord gestaan via een luidspreker, wat een beetje afstandelijk overkwam.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamers zijn echt comfortabel en royaal. Helaas lag onze kamer aan een drukke straat, dus het was handig om oordopjes mee te nemen. Gelukkig ligt het hotel wel gunstig dicht bij het bruisende centrum.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl