ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Graf Waldersee

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamers zijn keurig, de bedden zijn comfortabel en het ontbijt is uitstekend.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit charmante hotel bevindt zich midden in het hart van Borkum. Onze kamer was niet alleen groot en brandschoon, maar had ook een minibar voor extra gemak. De badkamer, hoewel wat aan de kleine kant, was goed voorzien van voldoende handdoeken. Het ontbijtbuffet was heerlijk uitgebreid met een grote variëteit aan keuzes. Het personeel was zeer vriendelijk en behulpzaam. De ligging van het hotel is buitengewoon handig, met het treinstation, winkels en de boulevard allemaal op loopafstand.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Bij aankomst met de trein is het hotel direct in zicht, en het ligt op een prachtige, rustige locatie dichtbij alles wat je nodig hebt. Bij het inchecken ontvang je twee sleutels, wat erg handig is als je met anderen reist. De kamers zijn goed uitgerust en comfortabel. Helaas zijn er wel veel trappen, wat minder geschikt is voor rolstoelgebruikers. Het personeel is buitengewoon vriendelijk en gastvrij. Het ontbijt is uitstekend, met voor ieder wat wils.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Comfortabele bedden, heerlijke gerechten en gastvrij personeel. Een echte aanrader voor iedereen, inclusief viervoeters.



© 2007-2025 ReisChecker.nl