ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Lindner Am Belvedere

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging5
  • Service6

Het hotel is goed onderhouden en schoon, maar het is teleurstellend dat je nog steeds extra moet betalen voor internettoegang. De parkeerkosten van vijfentwintig euro per dag zijn aan de hoge kant, maar daardoor is er wel genoeg ruimte op de parkeerplaats;) Het ontbijt voor gasten met coeliakie is beperkt, maar gelukkig zijn er genoeg alternatieven in de stad, zoals bakkerijen, restaurants en zelfs supermarkten waar je belegde broodjes kunt laten maken!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging6
  • Service8

Van 11 tot 15 december 2008 verbleven we vier nachten in dit hotel en onze ervaring was uitzonderlijk. De service was geweldig, met een handige taxi service die voor €38 per rit van en naar de luchthaven kon regelen. Het ontbijt was uitgebreid met heerlijke opties zoals gerookte zalm, verse jus d'orange, verschillende soorten brood, vers fruit en diverse soorten ontbijtgranen. Er was zelfs een ei-station waar je een omelet op maat kon laten maken. De bar was tot laat open en bood heerlijke huiswijn aan voor slechts €2,50 per glas. Het dineren in het restaurant 'Heuriger' was daarentegen wat teleurstellend vanwege het beperkte menu en de prijs-kwaliteitverhouding. Op de zevende verdieping bevonden zich een fitnessruimte en een prachtige sauna/stoombad met een ontspanningsruimte, en beide boden een adembenemend uitzicht op paleis Belvedere en de omliggende tuinen. Het hotel lag op ongeveer 10-15 minuten lopen van Karlsplatz, en vervolgens nog 20-30 minuten van de Stephansdom via de Kartnerstrasse. De dichtstbijzijnde tramhalte, lijn 71, bevond zich op slechts 3 minuten afstand, en het dichtstbijzijnde treinstation (naar Wien-Mitte-Landstrasse voor diverse U-bahnlijnen) was op 5 minuten loopafstand.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service10

Dit prachtige hotel, met een eigentijdse uitstraling, biedt comfortabele kamers en heerlijke bedden. Het ontbijtbuffet is uitstekend en het hotel ligt op een steenworp afstand van het bruisende centrum.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl