ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Casa De Mateo

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit prachtige hotel is een lust voor het oog, met zijn indrukwekkende architectuur en doordachte details die met zorg zijn aangebracht. De gastvrije houding van het personeel voegt een mooie touch toe aan de ervaring, en het eten is ronduit verrukkelijk. Bovendien ligt het slechts een steenworp verwijderd van de levendige zócalo, waardoor het de perfecte uitvalsbasis is voor het verkennen van de omgeving.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De locatie biedt een adembenemend uitzicht op de rotsformatie, wat zorgt voor een inspirerende ervaring om op het terras te zitten. Helaas was ik deze keer teleurgesteld in de kwaliteit van het eten, de porties waren erg klein en karig! Het is jammer, want ze hebben alles in huis om een spectaculaire ervaring te bieden. Hopelijk nemen ze dit ter harte en verbeteren ze het.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het hotel ziet er prachtig uit, net zoals op de foto's, en ligt op een geweldige locatie vlak bij het centrum. Echter, het grootste struikelblok van het hotel is de service. Het personeel is vriendelijk, maar niet goed opgeleid in de hotellerie en laat veel te wensen over als het aankomt op het oplossen van problemen. Daarnaast zijn de witte lakens en handdoeken niet helemaal schoon, wat duidt op een betere wasserijdienst. De jacuzzi begon zelfs vuil uit te spoelen toen we deze gebruikten, wat niet acceptabel is voor een boutique hotel. Ook in het restaurant schiet de service tekort en laat de kwaliteit van het eten te wensen over gezien de prijzen. Het hotel biedt een unieke ervaring in het centrum van Bernal, maar voor de hoge prijs die je betaalt, mag je betere service verwachten. Het personeel is jong en vriendelijk, maar training en klantgerichtheid zijn duidelijk verbeterpunten. Kortom, het hotel heeft potentie maar moet zeker verbeteren om zich te kunnen profileren als een boutique hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Mijn ervaring in het restaurant was niet zo positief. Het personeel leek niet goed op de hoogte van het menu en de kwaliteit van het eten liet te wensen over. Hoewel de sfeer mooi was, miste het restaurant wat sfeerverlichting in de avond. We moesten zelfs onze telefoons gebruiken om onze maaltijden te kunnen zien.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het terras laat echt te wensen over als het op drankjes aankomt. Je krijgt niet wat je bestelt en moet zelfs de drankjes terugsturen. Het was zelfs nodig om hen te vragen de fles aan tafel te openen, zodat we konden zien wat er echt in onze glazen belandde. Dit is gewoon teleurstellend, vooral omdat er livemuziek was. Wij verbleven er op 22 en 23 maart en hadden twee kamers geboekt.



© 2007-2025 ReisChecker.nl