ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Royal Ricc

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

We hadden dit hotel gekozen vanwege de ligging in de oude stad en de beloofde "koninklijke stijl" op de foto's. Helaas zijn we teleurgesteld. Onze zogenaamde deluxe kamer had geen gekleurde glas-in-loodramen, maar slechts een zeer kleine opening naar het dak. Er was geen koffiezetapparaat zoals beloofd, alleen een waterkoker zonder aansluiting op elektriciteit. De badkamer is modern en schoon en het beste wat de kamer te bieden heeft. Het ontbijt is van goede kwaliteit, maar het gebrek aan vriendelijke en behulpzame service is teleurstellend. De receptionist was echter uiterst begripvol en behulpzaam. Dus gemengde gevoelens over het hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Na het zien van de foto's van de kamers wisten we meteen dat we daar moesten zijn. En wat een ervaring was het! De kamers zijn prachtig ingericht, voorzien van airconditioning en loodglasramen, met een prachtige badkamer - echt schitterend! Het hele hotel is met veel liefde ontworpen, een lust voor het oog - je moet er gewoon van houden, en dat doen wij zeker. Het inbegrepen ontbijt was ook erg goed - alles wat je maar kunt wensen, vooral de heerlijke koffie 's ochtends! Verder waren alle medewerkers erg aardig en attent op de gasten. We hebben erg genoten van de verse bloemen op de kamer - en de champagne ook. Ik kan dit hotel van harte aanbevelen aan iedereen die Brno wil bezoeken. Het enige minpuntje: geen eigen parkeergelegenheid, aangezien het hotel in een voetgangersgebied ligt - maar op slechts 300 meter loopafstand is er een parkeergarage, voor ongeveer €1 per uur ook niet duur - maar wel gemakkelijk bereikbaar!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het was handig dat we onze fietsen veilig konden stallen binnenin, vooral omdat de accommodatie zich midden in het bruisende stadscentrum bevond.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het sanitair laat te wensen over en de ramen zijn moeilijk te openen, waardoor er weinig mogelijkheid is om naar buiten te kijken. Bovendien zijn de bedden aan de kleine kant, geschikt voor slechts één persoon.



© 2007-2025 ReisChecker.nl