ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Thermenhof

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een verblijf in dit hotel voelt als thuiskomen - het is er altijd schoon en rustig. Het personeel en de eigenaar zijn ontzettend behulpzaam, wat ons verblijf keer op keer nog aangenamer maakt. Dit was onze derde keer hier dit jaar en het zal zeker niet de laatste keer zijn. We kijken er nu al naar uit om weer terug te komen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een gezellig boutique hotel! Bij aankomst voelden we ons meteen thuis, mede dankzij de warme ontvangst van het personeel. Onze kamer was ruim, brandschoon en heerlijk rustig, waardoor we als roosjes hebben geslapen. We zijn zo tevreden dat we zeker nog een keer terugkomen. Het ontbijt was ook voortreffelijk. Dankjewel voor alles!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit prachtige thermale resort staat garant voor een zorgeloos verblijf. Het ontbijtbuffet is uitgebreid en van hoge kwaliteit. Het personeel is uiterst gastvrij en attent. Een absolute aanrader voor wie op zoek is naar aangename en ontspannen dagen. Hier klopt gewoon alles!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn partner en ik hebben samen een verblijf geboekt en het was geweldig! Onze kamer was fantastisch, met een ontzettend comfortabel bed gemaakt van zirbenhout, wat zorgde voor een heerlijke nachtrust. Vooral het uitgebreide en overheerlijke ontbijt willen we benadrukken, dat echt aan al onze wensen voldeed. Het hele personeel was buitengewoon vriendelijk en attent. We willen graag een speciale dank uitspreken aan de lieve Uschi, die met hart en ziel voor alles zorgde en altijd naar ons luisterde. Door haar warmte voelden we ons meteen op ons gemak en welkom. Wij kunnen dit hotel van harte aanbevelen en komen graag nog eens terug als de gelegenheid zich voordoet! Groetjes, Jana & Bari



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een warm welkom, ultiem comfort en pure ontspanning - Thermenhof PuchasPLUS Loipersdorf overtrof al onze verwachtingen tijdens ons verblijf voor mijn verjaardag. Bij aankomst werden we verrast met een vroeg ontbijt, een genereus gebaar dat ons meteen het gevoel gaf thuis te zijn. Onze knusse grenenkamer was een oase van rust, brandschoon en doordrenkt met een rustgevende dennengeur. We sliepen heerlijk in de comfortabele bedden en genoten van de serene omgeving. Het dagelijkse ontbijt was een feest met verse, lokale producten die voor ieder wat wils boden. De locatie van het hotel was perfect, rustig met voldoende parkeergelegenheid en slechts een steenworp verwijderd van de thermale baden. We koesteren elk moment en kijken nu al uit naar ons volgende bezoek - zulke warmte, comfort en ontspanning zijn zeldzaam te vinden!



© 2007-2025 ReisChecker.nl