ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ibis

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Service7

Na een kleine tegenslag in een ander hotel belandden we hier. We werden meteen hartelijk ontvangen en kregen twee kamers toegewezen. De service was top en we voelden ons meteen op ons gemak. Dit hotel hadden we eerder al geboekt en wisten dus dat we kwaliteit konden verwachten. De ligging is ideaal voor het verkennen van de stad, aangezien je zo het centrum in loopt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging5
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid6

Gunstig gelegen voor een dagje Innsbruck. Bescheiden, maar voldoet aan alle verwachtingen van een Ibis hotel. Comfortabele bedden en nette badkamer. Alles was keurig schoon, een fris ogend hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid6

Tijdens onze terugreis van Italië naar Nederland verbleven we een nacht in dit hotel, prachtig gelegen aan het einde van de Brennerpas. Hoewel dineren in het hotel zelf niet mogelijk was, gaf het attente personeel ons waardevolle tips voor nabijgelegen restaurants (zo zijn we naar de Tiroler Bauernkeller geweest). De kamers waren comfortabel en voldeden volledig aan de verwachtingen die je hebt van een hotel van Ibis-kwaliteit. Het ontbijt was heerlijk en uitgebreid. Bovendien is er de mogelijkheid om tegen betaling te parkeren in de parkeerkelder onder het hotel, die directe toegang biedt tot de ontvangstruimte. Al met al een aanrader voor reizigers die onderweg zijn.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid7

We brachten hier een nacht door tijdens onze reis naar Italië. De kamer was perfect voor ons (3 personen) en heel netjes. We hebben niet ontbeten omdat we vroeg vertrokken. Verwacht geen knus familiehotel. Het enige minpuntje was dat de parkeergarage overdag gewoon open is, waardoor je auto kwetsbaar is voor mensen met kwade bedoelingen. 's Nachts is de deur wel gesloten, maar het gaf niet echt een veilig gevoel. Desondanks was het een fantastisch hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Service4
  • Kindvriendelijkheid6

Het hotel is vriendelijk en goed onderhouden, maar de buurt voelt 's avonds niet veilig aan. Helaas wordt er een toeslag gerekend voor het verblijf van je trouwe viervoeter.





© 2007-2025 ReisChecker.nl