ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Tannenhof

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij toeval belandden we in dit gastvrije en relaxte hotel. Hoewel we slechts voor één nacht hadden geboekt, besloten we na een geweldige nachtrust en een vorstelijk ontbijt dat dit ons eindpunt zou zijn voor deze vakantie. Nadat we de Romantische Strasse hadden afgelegd, weten we zeker dat we hier nog eens terug zullen komen. Victoria, je bent een topper - tot de volgende keer!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een schitterend hotel met een speciale aantrekkingskracht voor fietsliefhebbers. De kamers waren buitengewoon netjes en fris. Een punt van aandacht: bij aankomst kregen we simpelweg de sleutel en de mededeling dat onze kamer op de tweede verdieping was, zonder verdere uitleg over het ontbijt of andere voorzieningen. Met een baby in onze armen moesten we al onze koffers én een babybedje de trap op sjouwen. Pas nadat ik zelf het hotel had verkend, ontdekte ik waar de lift zich bevond en waar de ontbijtruimte was gesitueerd. Desondanks overweeg ik zeker om in de toekomst terug te keren, vanwege de charmante inrichting van het hotel en de prachtige ligging.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische ervaring hebben we gehad bij Tannenhof! Het personeel is echt top en we zijn enorm onder de indruk van het heerlijke eten, vooral omdat ze rekening houden met verschillende dieetwensen. Elke avond worden er speciale maaltijden bereid voor gasten met lactose- of glutenintoleranties. De kamers zijn allemaal erg verzorgd en worden elke dag goed schoongehouden, wat ons verblijf extra comfortabel maakte. De relaxte sfeer bij Tannenhof zorgde ervoor dat we ons direct op ons gemak voelden en echt konden genieten. De prijs-kwaliteitsverhouding is hier echt uitstekend. Dit was onze vierde keer in Tannenhof en het zal zeker niet de laatste keer zijn! Een grote dank aan het hele team voor de geweldige gastvrijheid!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij onze aankomst, slechts 10 minuten voor sluitingstijd, werden we verwelkomd in een prachtig verzorgde omgeving waar zelfs honden welkom waren. Het gevoel van gastvrijheid was overduidelijk aanwezig en dat maakte de ervaring extra bijzonder. De prijs-kwaliteitverhouding was ook uitstekend, waardoor dit verblijf zeker aan te raden is.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel is uitstekend gelegen voor wie op zoek is naar rust. Bij aankomst was de ontvangst beleefd en professioneel, maar niet bijzonder hartelijk. De kamer was prima met comfortabele bedden en een goede badkamer, enkel de verlichting boven de wastafel was wat onhandig geplaatst. Helaas was er geen optie voor lunch of diner in het hotel, maar het ontbijt was prima in orde. De prijs-kwaliteitverhouding was goed, dus ik kan dit hotel van harte aanbevelen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl