ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Coop Krivan

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb echt genoten van mijn verblijf daar. Ik begrijp niet waarom sommige mensen klagen over het eten, want ik vond het ontbijt echt heerlijk. Er waren lekkere soepen en salades en het personeel was erg vriendelijk. Eén nadeel was dat het parkeren in de Pramenska-straat €10 per dag kostte (terwijl ze me €7 hadden verteld bij het boeken van het hotel) en daar klimmen marters in auto's en veroorzaken schade. Onze auto moest gerepareerd worden door de ADAC-service.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Vandaag zijn we vertrokken en hebben we twee ontspannen weken bij mijn moeder doorgebracht. Het was een bijzondere ervaring, omdat we tijdens haar verjaardag in het hotel verbleven en een fles wijn cadeau kregen. Het restaurant was een levendige plek, waar vakantiegangers vrienden werden en er een feestelijke sfeer hing. Een groep vrouwen uit Aken, die een ensemble vormden, verrasten mijn moeder met een speciaal cadeau - een mini-concert in het restaurant. Dit bracht zoveel vreugde en positiviteit bij mijn moeder, die 85 jaar oud is! Het hotel heeft een geweldige ligging, vlakbij de colonnade en een mooi park met een fontein die zingt. Het personeel was attent en beleefd, zowel in het hotel als in het restaurant. Het eten was eenvoudig maar vers en smaakvol. De spa-behandelingen waren uitstekend uitgevoerd, met vriendelijk personeel en punctualiteit. De sauna en jacuzzi waren heerlijk, en we hebben echt genoten van onze tijd daar. De prijs-kwaliteitverhouding van het hotel is goed en we zouden het zeker aanraden aan anderen. Het was een geweldige ervaring, dank aan al het personeel!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Van 10 tot 23 december hebben we een heerlijk verblijf gehad in dit hotel. Alles was geweldig: de accommodatie, de service, het personeel en het eten waren allemaal top! Een klein minpuntje was echter het oude koffiezetapparaat in het restaurant, dat voor wat stress zorgde bij zowel gasten als personeel. De obers moesten constant ingrijpen, wat afleidde van hun taken. Als de hotelmanager ervoor zou kiezen om dit antieke apparaat te vervangen door een modernere versie, bij voorkeur eentje die verschillende koffiesoorten kan bereiden, dan zou dit hotel echt een pareltje zijn. Ik wens jullie alle succes en gezondheid in jullie bedrijfsvoering!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onlangs mocht ik genieten van een paar dagen in Hotel Kriváň in het betoverende Mariánské Lázně, en ik kan alleen maar zeggen dat het een fantastische ervaring was! Het personeel van het hotel begroette me met professionaliteit en warmte. Het inchecken verliep vlot en tijdens mijn verblijf werden al mijn wensen met zorg vervuld. Mijn kamer was stijlvol ingericht, met moderne voorzieningen en brandschoon. Het comfortabele bed en het prachtige uitzicht vanuit het raam zorgden voor de perfecte omgeving om te ontspannen. De spa- en wellnessfaciliteiten waren ongelooflijk. De behandelingen waren ontspannend en het toegewijde personeel zorgde ervoor dat ik me volledig op mijn gemak voelde. Het diner in het hotelrestaurant was voortreffelijk! Een uitgebreide selectie van lokale en internationale gerechten zorgde voor een onvergetelijke culinaire ervaring. De locatie van het hotel is ook ideaal, dicht bij de natuurlijke schoonheid van de stad. Het wandelen door de statige spa-allees en betoverende parken was buitengewoon rustgevend. Al met al was mijn verblijf in Hotel Kriváň absoluut fantastisch. Deze plek is perfect voor een luxueuze uitje naar het prachtige Mariánské Lázně. Ik kijk er al naar uit om binnenkort weer terug te keren!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

We verbleven hier zeven dagen en eerlijk gezegd zou ik dit huis niet aanbevelen. Bij de receptie voelden we ons als smekelingen, overgeleverd aan de grillen van het personeel. In de gangen en badkamers waren de plafonds laag met grote gaten erin, niet omdat de panelen verschoven waren maar omdat ze te kort waren. Het tapijt was versleten en op sommige plekken was de ondervloer zelfs zichtbaar. De terrasdeur had een handgreep die vastgeschroefd was met een simpele spaxschroef en lekte ook nog. Het personeel in het restaurant kon behoorlijk nors zijn, vooral als je een extraatje vroeg!!! Als je iets te vroeg binnenkwam, moest je wachten tot het precies tijd was en kon je zien hoe ze met spoed de tafels indekten en salades neerzetten. Elke ochtend werd hetzelfde karige ontbijt geserveerd: 3 soorten worst, 2 soorten kaas, wat komkommer, tomaat en paprika. Als de machine het deed, kon je kiezen tussen twee soorten koffie, met of zonder melk, en sap uit een pak. De chef-kok oogde als een beer en helaas rook hij ook zo. Het lunch- en dinerbuffet bood gelukkig wat keuzemogelijkheden uit 3-4 gerechten, maar de kwaliteit was niet geweldig. Al met al moet je goed nadenken voordat je hier boekt. Het hotel beweert 4 sterren te hebben, maar verdient er hooguit 2. Eerlijk gezegd zouden we ons geld terug moeten vragen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl