ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Arcotel Teatrino

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt een aanrader! De ligging is ideaal, met een tramhalte op slechts een steenworp afstand waarmee je gemakkelijk overal naartoe kunt reizen. Het personeel bij de receptie is vriendelijk en staat altijd klaar om je te helpen en tips te geven. De kamers zijn schoon en comfortabel, met goede verwarming en airconditioning. Het ontbijtbuffet is uitgebreid en van hoge kwaliteit, met zelfs glutenvrije opties beschikbaar. Daarnaast is er een wellnessruimte waar je 90 minuten lang kunt genieten voor slechts €24, en het beste is dat je deze helemaal voor jezelf hebt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel was erg gastvrij, de kamer was brandschoon, het ontbijtbuffet was van topkwaliteit en er waren uitstekende mogelijkheden voor openbaar vervoer in de omgeving.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De accommodatie liet wat te wensen over. In de zomer is een gebrek aan airconditioning echt onacceptabel. De ventilatoren die ze ter beschikking stelden, waren niet afdoende en de bedden waren te smal. De kamers waren over het algemeen te krap. Gelukkig compenseerde het vriendelijke personeel dit en werd het ontbijt wel als uitstekend ervaren, met een breed scala aan keuzes.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik was zeer tevreden over mijn verblijf in dit hotel. Het personeel, met name bij de receptie, was ontzettend vriendelijk en behulpzaam. Ze stonden altijd klaar om me te helpen met het ontdekken van leuke activiteiten in de omgeving. Bovendien was het erg handig dat je hier een OV-dagkaart kon kopen om de stad te verkennen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De locatie is gemakkelijk te bereiken en het ontbijt is heerlijk. Ze waren flexibel met het regelen van een vroege check-in, wat erg prettig was. De service en de ligging van het hotel waren uitstekend. Helaas was de watertemperatuur van de douche erg wisselend, variërend van warm tot bijna kokend heet. Het is praktisch gezien nogal onhandig als je bijna verbrandt onder de douche :D



© 2007-2025 ReisChecker.nl