ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Svornost

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fijne sfeer en behulpzame medewerkers! Het eten was voortreffelijk en iedere gast ging tevreden naar huis. Het verjaardagsfeestje was een groot succes. Ik zou deze plek aanraden aan iedereen die een gezellige bijeenkomst met vrienden zoekt.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De kamer straalde pure schoonheid en netheid uit, wat onze ervaring zeker verbeterde. Het personeel was zeer gastvrij en attent, waardoor we ons meteen thuis voelden. Na ons recente verblijf in het nabijgelegen Sklář-hotel, kon ik niet anders dan een vergelijking maken. Het viel me op dat Hotel Svornost enkele zwakke punten heeft, vooral op het gebied van culinaire ervaring en wellnessfaciliteiten. De keuzes in het menu en de eetervaring voldeden niet aan de verwachtingen die je bij een 4-sterrenhotel zou hebben. Ook op het gebied van wellnessfaciliteiten was Sklář toonaangevend, met inbegrepen sauna, zwembad en jacuzzi, terwijl je bij Svornost extra moest betalen voor deze luxe. Ondanks deze minpuntjes hebben we wel genoten van ons lange weekend, maar ik kon niet anders dan denken dat het allemaal zoveel beter had kunnen zijn.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel biedt een charmante setting met een gezellige sfeer, gelegen in een rustige omgeving die bijna landelijk aanvoelt. De kamers zijn vlekkeloos schoon en voorzien van moderne badkamers. Het culinaire aspect van ons verblijf maakte de ervaring compleet. De chef-kok verdient lof voor de heerlijke zalm met dillesaus en geroosterde groenten die we geserveerd kregen. Daarnaast is het een bonus dat je niet gedwongen bent om in het hotelrestaurant te dineren, maar in plaats daarvan kunt genieten van je maaltijd aan een tafeltje in de prachtige tuin, omringd door weelderige kastanjebomen. Dit alles tegen een zeer redelijke prijs.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Goedemorgen allemaal, wij waren aangenaam verrast door de ontbijt- en dinermogelijkheden in dit betaalbare hotel. Hoewel de bedden niet zo luxueus waren als op de foto's leken - onze matrassen waren vrij dun en zacht, waardoor we de hele nacht moesten wennen aan de comfort - hebben we geen klachten over enkele kleine ongemakken zoals een dunne deur naar de aangrenzende kamer of de ontbrekende mogelijkheid om de douchekop op te hangen. Een groot pluspunt was de gunstige ligging nabij het treinstation met uitstekende verbindingen naar Praag.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is perfect voor wie een centrale uitvalsbasis zoekt in Praag: - Comfortabel bed - Heerlijk ontbijtbuffet - Gratis WiFi - Treinstation op slechts 300 meter afstand Het enige minpuntje is dat het personeel niet goed Engels spreekt, maar dat is wel te overkomen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit1
  • Ligging3
  • Service4
  • Kindvriendelijkheid1

Dit vervallen hotel verdient absoluut geen drie sterren. Rooklucht hangt overal en zelfs de schoonmaakploeg neemt rookpauzes op onverwachte plekken. De badkamer is een rommeltje met haren van vorige gasten en vieze muren. Het is er ontzettend gehorig, waardoor een goede nachtrust verstoord wordt door de blaffende honden uit de omgeving die buiten rondzwerven.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl