ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Londra Cargill

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging6
  • Service6

Het ontbijt is in Italiaanse stijl verrassend goed en gevarieerd. De kamers zijn keurig en fris. Overal is er WIFI beschikbaar, met een sterke verbinding. Het personeel is vriendelijk en professioneel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging9
  • Service10

Dit hotel is echt top: brandschoon, prachtige kamers en een heerlijk ontbijt dat typisch Italiaans lekker is. Wat ook fijn is, is de rustige ligging en de nabijheid tot alle bezienswaardigheden. Het personeel is ontzettend vriendelijk. Ik kan dit hotel van harte aanbevelen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging10
  • Service10

Dit charmante hotel ligt op een prachtige plek waar je heerlijk tot rust kunt komen. Alle bezienswaardigheden zijn op loopafstand, wat ideaal is. Het ontbijt is verrukkelijk, het personeel is vriendelijk en efficiënt, en bij de receptie staan ze altijd voor je klaar. Helaas was de taxirit terug naar het hotel, verzorgd door het hotel zelf, een teleurstellende ervaring. De chauffeur leek moe en viel bijna in slaap achter het stuur, wat de rit een onaangename afsluiter maakte.



Reisperiode: onbekend

  • Ligging8
  • Service5

In het hotel ontbrak het beloofde restaurant, wat een teleurstelling was. Het ontbijt was okay, maar niet bijzonder. Gelukkig lag het hotel in een heerlijk rustige omgeving en was het slechts een korte wandeling van 10 minuten naar de levendige Via Veneto.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging8
  • Service10

Prima verblijf in dit hotel met vriendelijk personeel. Het ontbijt is redelijk uitgebreid en wordt geserveerd tot 10:30 uur, wat een pluspunt is. De kamers zijn goed onderhouden en de locatie is gunstig, op korte loopafstand van treinstation Termini. Het hotel biedt gemakkelijke toegang tot het vliegveld en het dichtstbijzijnde metrostation Republica. Ook fijn dat er airconditioning op de kamers is en er zijn verschillende restaurants in de buurt. Er zijn echter ook minpunten. De standaard koffie bij het ontbijt is niet te drinken, maar gelukkig kun je om een betere koffie vragen. De kamers zijn kleiner dan beloofd en een klacht hierover bij de receptie leverde niet veel op. Daarnaast zijn de prijzen aan de bar behoorlijk hoog, zoals €7 voor een glas witte wijn. Het is zeker niet goedkoop.





© 2007-2025 ReisChecker.nl