ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Galileo

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Met ons groepje van drie bevriende koppels hebben we een fantastische vierdaagse gehad in dit hotel. De locatie is perfect voor het gebruik van het openbaar vervoer in alle richtingen, met de metro vlakbij. Het was heerlijk om te zien hoe goed het hotel werd schoongehouden. Het ontbijt was gevarieerd en van goede kwaliteit. De receptionisten waren vriendelijk en behulpzaam. We zouden dit hotel zeker aanbevelen aan anderen, vooral vanwege de ruime en comfortabele superior kamers.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamers zijn erg ruim en comfortabel, het ontbijt is uitgebreid en lekker. De locatie aan de rand van het centrum is perfect, want je bent zo in het hart van de stad maar toch heerlijk rustig. Bovendien is het hotel goed bereikbaar, waardoor het een ideale uitvalsbasis is voor een ontspannen verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een fantastisch hotel op een aangename loopafstand van het historische centrum. De kamers zijn ruim en mooi ingericht, en het personeel is gastvrij en attent.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt een pareltje. De kamers zijn lekker ruim en brandschoon! Het fijne is dat je op slechts een steenworp afstand de tram kunt pakken naar zowel het moderne als het historische centrum. Het personeel is uiterst vriendelijk en het ontbijt is meer dan prima voor een kort verblijf, al kan het wat eentonig worden bij een langer verblijf. Kortom, een absolute aanrader!! Een ideale uitvalsbasis voor een citytrip naar Praag.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel was echt top: alles was mooi en schoon, de kamers waren ruim met comfortabele bedden en grote badkamers. We verbleven hier vier nachten en hoewel het ontbijt simpel was, was het zeker lekker. Het hotel ligt op ongeveer 1,5 km van het oude centrum, maar dit was prima te belopen. In de omgeving van het hotel waren er genoeg eetgelegenheden, cafeetjes, winkels, enzovoorts. Zowel de vlucht als het hotel hebben we geboekt via E Dreams en we waren erg tevreden. Kortom, ons verblijf in Praag was zeer geslaagd!



© 2007-2025 ReisChecker.nl