ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Nh Florida

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De ligging van het hotel is echt ideaal, want je kunt gemakkelijk te voet naar alle bezienswaardigheden. Ik wil graag benadrukken hoe gastvrij en deskundig het personeel bij het ontbijt en de entrée van het hotel is. Ze begroeten je elke dag met een stralende glimlach. Bijvoorbeeld Marcos, Naty en Laura, die altijd paraat staan met hun vriendelijkheid en positieve energie die hen zo uniek maakt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Na een onaangename ervaring waarbij we lang moesten wachten in de lobby van het hotel op onze kamer, besloot ik om geen positieve beoordeling te geven. Ondanks ons verzoek om vroeg in te checken, liet de manager ons van 12.30 uur tot 14.15 uur wachten, zonder enig begrip of hoffelijkheid te tonen. Het overige personeel was wel erg vriendelijk, maar kon het lange wachten met drie kinderen, waaronder een 5-jarige, in een bouwvallige lobby niet goedmaken. Daarnaast viel het me op dat het hotel verouderd was en dat er een onaangename geur hing in de kamers, vooral in de badkamers.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Geweldige ervaring gehad! Het hotel heeft een klassiek karakter en wordt goed onderhouden. De douche is fijn, alleen jammer dat er geen volledig gesloten douchecabine is, waardoor de badkamer nat kan worden tijdens het douchen. Het bed was geweldig en het ontbijt was uitstekend. De locatie is fantastisch, op slechts één straat van de winkelstraat Florida. Ik zou het zeker aanbevelen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel biedt comfortabele accommodaties met een gezellige sfeer, heerlijk ontbijt en vriendelijk personeel. Hoewel er geen zwembad is en de locatie meer geschikt is voor volwassenen, is het perfect gelegen voor wandelliefhebbers die graag te voet de omgeving verkennen. Op loopafstand vind je bezienswaardigheden zoals de Galerías Pacífico, een katholieke kerk en Recoleta. Bovendien wordt de buurt goed beveiligd. Een opvallend punt is echter de onaangename geur die in bijna de hele stad hangt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Matig hotel. Mijn kamer, nummer 804, was aan de kleine kant maar gelukkig wel goed onderhouden. Het uitzicht liet te wensen over, maar gezien de prijs (geboekt door mijn werkgever) was dat te verwachten. Gelukkig was de locatie ideaal, met een leuke winkelstraat om de hoek en op loopafstand van Puerto Madero.



© 2007-2025 ReisChecker.nl