ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Antares Rubens

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het personeel was erg gastvrij en stond altijd voor ons klaar. Onze kamer was goed verzorgd en comfortabel. De ligging was ideaal, met een supermarkt om de hoek en het metrostation op slechts een paar honderd meter afstand. Het ontbijt was heerlijk. We raden deze accommodatie zeker aan!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Prachtig hotel met een stijlvolle uitstraling, waar het personeel vriendelijk en attent is. Het hotel is gunstig gelegen net buiten het drukke centrum, maar dankzij de handige metroverbinding ben je zo in het hart van de stad voor slechts 4 euro retour. Er zijn tal van gezellige restaurants in de buurt en ook een handige Carrefour om de hoek. Het is echt een ideale locatie voor een verblijf in de stad.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel in Milaan is ideaal gelegen voor uitstapjes naar het centrum. Het personeel is vriendelijk en de accommodatie is goed onderhouden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Positieve ervaring in dit hotel! De kamer was aantrekkelijk en schoon, met een efficiënte airconditioning. Het personeel was vriendelijk en behulpzaam. Het enige minpuntje was het geluid van de straat als je kamer zich aan die kant bevond. De ligging van het hotel was ideaal, op slechts 5 minuten lopen van de metro en dicht bij bezienswaardigheden zoals de Duomo en het San Siro stadion. Bij aankomst 's nachts werden we snel geholpen met parkeren en inchecken. Hoewel er negatieve opmerkingen waren over de parkeergelegenheid, was er genoeg ruimte toen wij er waren en konden we een van de 14 beschikbare plaatsen gebruiken. Voorafgaand aan ons verblijf had ik contact opgenomen over mijn zorgen over de parkeergelegenheid en ze garandeerden een gereserveerde plaats, die inderdaad beschikbaar was bij aankomst zoals beloofd. Kortom, een positieve ervaring en ik zou zeker overwegen om hier in de toekomst weer te verblijven. Bedankt voor de gastvrijheid!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is een pareltje. De kamers zijn ruim, de badkamer is modern, het ontbijt is heerlijk en het bed is uiterst comfortabel. De service van Nicola en haar collega's was buitengewoon vriendelijk en attent. Hoewel het hotel net buiten het centrum ligt, zijn er genoeg opties voor openbaar vervoer in de buurt. De privé parkeergelegenheid bij het hotel is een groot pluspunt. Wij kunnen dit hotel van harte aanbevelen en kijken ernaar uit om hier in de toekomst weer te verblijven!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging7
  • Service10

Wat een prachtig 4-sterrenhotel was dit, waar we met z'n tweeën 5 nachten hebben doorgebracht. Het inchecken verliep vlot en onze bagage werd netjes naar onze kamer gebracht. Het personeel sprak verrassend goed Engels, in tegenstelling tot wat je vaak ziet in Italië. Onze hotelkamer was heerlijk schoon en ruim genoeg voor ons drieën. Een bijzonder handige inloopkast zorgde ervoor dat al onze spullen netjes opgeborgen konden worden. Elke ochtend genoten we van een ontbijt op de bovenste verdieping, met een prachtig uitzicht. Het assortiment was gevarieerd met broodjes, croissantjes, fruit, ontbijtgranen, sappen, koffie, thee en cakes. Ik heb eigenlijk geen zin om weer terug te gaan naar Milaan, maar als ik dat zou doen, zou ik zeker weer voor dit hotel kiezen. Hoewel het hotel niet in het centrum ligt, was het dichtstbijzijnde metrostation (Gambara) makkelijk te bereiken en bracht het ons in slechts 5 minuten naar de Duomo en andere bezienswaardigheden. Er was zelfs een supermarkt bij het metrostation, wat erg handig was.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4
  • Ligging8
  • Service7

Tijdens mijn bezoek aan dit hotel voor de Salone dei Mobile (een grote internationale beurs), merkte ik op dat de prijzen relatief hoog waren, waarschijnlijk vanwege de timing van het evenement. Helaas liet de receptie te wensen over, het had een verwaarloosde en ongezellige uitstraling. Gelukkig waren de kamers naar behoren. Wat de prijs misschien rechtvaardigde, was het fantastische ontbijt. Het ontbijt was uitstekend, met een grote verscheidenheid aan opties en heerlijke verse gerechten, perfect om jezelf vol te proppen voor een vermoeiende dag op de beurs.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl