ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel City Guest House

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De ligging is top, met een metrostation in de buurt, een gezellig pizzeria-restaurant en een charmante café-bakkerij die 24/7 open is. Daarnaast zijn er ook een paar markten in de buurt. Het bed was heerlijk comfortabel en de kamer was prima in orde. Als je geluk hebt en de bovenste kamer met terras kunt krijgen, kun je genieten van een prachtig uitzicht en veel ruimte. Er is ook een keuken beschikbaar voor gasten en een handige wasruimte.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Gelegen in een rustige buurt, op slechts een korte loopafstand van het dichtstbijzijnde metrostation, is dit hotel uitermate geschikt voor reizigers die op zoek zijn naar een handige en schone accommodatie. Bij aankomst moest ik mezelf inchecken en enkele basisvaardigheden Engels gebruiken om mijn sleutel te verkrijgen. De kamer was comfortabel en brandschoon, hoewel het niet helemaal overeenkwam met de verwachtingen die ik had op basis van eerdere beoordelingen. Het boeken via een online platform was eenvoudig en in het hotel hoefde ik alleen de toeristenbelasting te betalen. Het enige nadeel was de ligging, die ongeveer een half uur verwijderd was van het centrale treinstation Termini, waardoor frequente terugkeer naar het hotel tijdrovend was. Desondanks is deze accommodatie een budgetvriendelijke optie die ideaal is voor gasten die voornamelijk vroeg vertrekken en laat terugkeren. Gelukkig zijn er in de omgeving van het hotel voldoende eetgelegenheden te vinden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

We verbleven in een standaard kamer die helemaal top was! De airconditioning werkte perfect en de kamer was brandschoon. Daarna hebben we de volgende ochtend op het terras gezeten en daar de hele ochtend aan het werk gegaan. Er is één ster minder gegeven vanwege het feit dat geluiden uit andere kamers duidelijk te horen waren en de prijs een beetje aan de hoge kant was gezien de omgeving.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Prachtig hotel met een charmante uitstraling. Onze ervaring was geweldig, maar er waren wel wat kleine probleempjes, zoals de beperkte grootte van de lift. We verbleven hier drie nachten, terwijl mijn ouders vier nachten bleven. Helaas liep er iets mis met de boeking, maar gelukkig werd dit snel opgelost door het vriendelijke personeel. Het hotel heeft twee prachtig ingerichte entrees met comfortabele banken en stoelen waar je heerlijk kunt ontspannen. Al met al geven wij Hotel City Guest House een 9!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel was ontzettend gastvrij en stond altijd klaar om te helpen. De locatie was ideaal, vlakbij zowel de metro als een bank. De kamer was gezellig en voorzien van airconditioning, met comfortabele bedden en een mooie badkamer. Het ontbijt was eenvoudig maar voldeed zeker. Buiten het hotel bevonden zich een lokaal restaurant en een bar waar je heerlijk en voordelig kon eten. Dit hotel overtrof zeker de verwachtingen voor een 2-sterrenaccommodatie.



© 2007-2025 ReisChecker.nl