ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Albatros

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ik heb 3 nachten doorgebracht in Hotel Albatroz, dat vlakbij Siracusa ligt. Dit rustige hotel heeft gemakkelijke parkeergelegenheid, is stil en heeft een fantastisch zwembad. Het personeel is attent, vooral de heer Luciano, die ondanks zijn werk bij het zwembad altijd klaar staat om te helpen. Geweldige service!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel ligt op een fantastische locatie aan de rand van Syracuse. Het is een brandschoon hotel met ruime kamers waarvan wij er één hadden met uitzicht op een citroenboomgaard. Het personeel is ontzettend vriendelijk en wij werden extra goed geholpen door Nella, die echt een lichtpuntje was tijdens ons verblijf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel biedt veel waar voor je geld, heeft een ideale locatie en het buitenterrein wordt goed verzorgd. Het is erg fijn dat de kamer dagelijks wordt schoongemaakt. Het personeel is vriendelijk en gastvrij, wat het verblijf extra aangenaam maakt!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit luxe 4-sterrenhotel, gelegen in de buurt van Syracuse, is een prachtige mix van elegantie en moderniteit. Het gebouw straalt stijl uit en biedt ruime parkeergelegenheid, een verfrissend zwembad en begane grond kamers met een privé buitenruimte voorzien van een gezellige zithoek en directe toegang tot het zwembad. De kamers zijn ruim en worden goed schoongehouden, waardoor gasten zich direct thuis voelen. Het personeel is uiterst vriendelijk en staat altijd paraat om te helpen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit prachtige hotel heeft een perfecte ligging voor het verkennen van Ragusa, Noto, Avola, Marzamemi, Ortigia en Syracuse. Het personeel is fantastisch, met Isabella die altijd vrolijk en attent is op onze behoeften. Mevrouw Nella zorgt voor een heerlijke ervaring in de ontbijtzaal. De dagelijkse schoonmaak is uitstekend uitgevoerd, en de rustige sfeer, het zwembad en het heerlijke ontbijt hebben bijgedragen aan een geweldig verblijf van 6 dagen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid10

Er is een gloednieuw hotel dat modern en hip is. Het hotel telt een klein aantal kamers, ongeveer rond de 12. De kamers zijn heel ruim en strak gedecoreerd. Het zwembad is geweldig, vooral als je een kamer op de begane grond hebt, dan kun je direct vanuit je kamer naar het zwembad lopen. Binnen 5 minuten rijden met de auto ben je al bij het strand en binnen 10 minuten bereik je het stadscentrum. Absoluut een verblijf waard!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging7
  • Service8

Het hotel heeft een hedendaagse uitstraling met een koele sfeer in de hal, maar de kamers op de bovenverdieping zijn juist ruim en buitengewoon comfortabel. Vooral de weelderige badkamers met ruime douchecabines, uitgerust met massagestralen, springen eruit. Het zwembad is een ware parel, royaal van formaat en voorzien van verschillende ligstoelen om uit te kiezen. Fitnessliefhebbers zullen blij zijn met de aanwezige apparatuur. Het hotel is gelegen langs een levendige straat, wat vereist dat je over een auto beschikt. Echter, binnen 5 minuten ben je in het charmante oude stadscentrum van Siracuse, wat als het hoogtepunt wordt gezien. De maaltijden in het hotel waren niet van topkwaliteit, maar gezien de redelijke prijs voor een 4-sterren hotel, mag men ook niet alles verwachten.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl