ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Paradiso Selvaggio

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onze lunchervaring was fantastisch! Ondanks de drukte in het restaurant, genoten we snel van heerlijk vers eten tegen een betaalbare prijs met een prachtig uitzicht op zee. Zeker een aanrader voor een smakelijke en snelle maaltijd!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een beleving! Deze plek is absoluut een must-visit als je in de buurt bent. De gerechten zijn allemaal van topkwaliteit en verrassend vers. Hier draait alles om genieten van de fijnste ingrediënten en smaken. Een echte aanrader voor iedereen die van culinaire verwennerij houdt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een restaurant aan de kust waar je eerlijk geprijsd kunt eten, direct gelegen aan de prachtige kust van Mattei. Hoewel ik vermoed dat de vis die ze serveren bevroren is (vooral de gebakken variant), zijn de voorgerechten werkelijk verrukkelijk. Wel zou ik willen opmerken dat de gerechten rijkelijk zijn gekruid met chilipeper en een overdosis aan knoflook. Een positief aspect vond ik dat ze eindelijk een einde hebben gemaakt aan de gerecyclede ingrediënten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Tijdens ons bezoek aan Vieste besloten we te lunchen op dit prachtige strand. De bruschetta die we bestelden was gewoonweg verrukkelijk! Het was royaal belegd en zeer smaakvol, en dit alles werd nog versterkt door de serene omgeving en de vriendelijke service. Absoluut een plek die we aanraden!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Heerlijk een drankje gedaan op deze plek. De locatie is prachtig en de prijzen zijn zeer redelijk.



© 2007-2025 ReisChecker.nl