ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Emma

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een intiem en charmant hotel met slechts een handvol kamers, dat constant goede waar voor je geld biedt. Gelegen op een korte 30 minuten van het bruisende centrum van Florence, maar de reis is moeiteloos. Het bescheiden ontbijt en het beschikbare terras droegen bij aan de ontspannen sfeer. De onberispelijke service was een hoogtepunt, en het feit dat er een geweldig restaurant net buiten de deur zat, Pizza d'Oro, maakte het verblijf extra speciaal. Kortom, een heerlijke ervaring die we van harte aanbevelen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit charmante boutique hotel is prachtig ingericht en biedt uitstekende faciliteiten. De locatie net buiten het drukke centrum is ideaal, met een handige busverbinding waardoor we de auto konden laten staan. We werden goed geïnformeerd over activiteiten in de omgeving en kregen waardevolle tips. Slechts een kleine suggestie: wat extra opbergruimte voor kleding zou handig zijn. Al met al is dit een stijlvol en intiem hotel dat absoluut een bezoek waard is!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit knusse en intieme hotel verdient absoluut een aanbeveling. Ik wil niet ingaan op de onterechte opmerkingen over de locatie en de veiligheid, want die zijn simpelweg niet waar. De ligging op slechts 15/20 minuten van de Duomo zorgt juist voor een rustige ambiance. De directe omgeving straalt geen enkele vorm van onveiligheid uit. Bovendien zijn er tal van eetgelegenheden op loopafstand te vinden. Rudy is een voortreffelijke gastheer en het terras is werkelijk een klein paradijsje. Dit hotel biedt zelfs meer luxe dan menig duurder hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een uitstekende keuze voor een verblijf tijdens een bezoek aan Florence.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een charmant en sfeervol hotel. De kamers zijn misschien wat aan de kleine kant als je veel bagage hebt, maar ze zijn perfect voor een kort uitstapje naar de stad. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam, ook al is de locatie iets buiten het centrum - voor ons was dat geen probleem. Houd er wel rekening mee dat de receptie op de tweede verdieping is, dus als mobiliteit een kwestie is, kan dit lastig zijn.



© 2007-2025 ReisChecker.nl