ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Al Palazzo Lion Morosini

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb last minute twee nachten geboekt in het midden van de week eind juni en gelukkig was de enige overgebleven kamer een prachtige tweepersoonskamer met uitzicht op het Canal Grande! Wat kan ik zeggen, twee nachten vakantie werden een droom! Ik raad het vooral aan vanwege de geweldige locatie (letterlijk 2 minuten lopen van de Rialtobrug), de klassieke Venetiaanse stijl van de kamers, met grote sierlijke ramen, de netheid en de algemene rust van de accommodatie. Ik zal zeker terugkomen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

In mei 2022 verbleven mijn studievrienden en ik in dit hotel en we waren enorm tevreden. Het was brandschoon, zonder enig spoor van ongedierte, en de badkamer was fris. Met twee locaties tot onze beschikking, waarvan er één op dat moment gerenoveerd werd, moesten we onze sleutels ophalen bij de ene locatie en een korte wandeling maken naar de andere. Gelegen in het levendige hart van Venetië, gaf de buurt ons een gevoel van volledige veiligheid. Voor jonge reizigers met een beperkt budget is dit zeker een aanrader. Wij zochten slechts een plek om te kunnen slapen die schoon, veilig en betaalbaar was, en met ons vieren hebben we een fantastische tijd gehad. Als dit ook is waar jij naar op zoek bent, dan is dit een uitstekende keuze voor jou. Vergeet niet om een simkaart aan te schaffen (je vindt voordelige opties op Amazon voor Europa) zodat je gebruik kunt maken van je gegevens en kaarten tijdens je verkenningstochten door Venetië. Met deze kaart op je telefoon, kun je rechtstreeks vanaf het treinstation naar het hotel lopen (ongeveer 30 minuten, maar een prachtige wandeling).



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Ik ben naar dit hotel gestuurd nadat ik een andere boeking had gemaakt, en het voelde als een teleurstellende verrassing. Er was geen personeel aanwezig, geen lift, en je moest 5 minuten lopen naar een andere locatie voor ontbijt. De kamer was redelijk schoon, maar er was geen geluidsisolatie en het uitzicht was teleurstellend. Het voelde meer als een gedwongen overplaatsing dan een aangenaam verblijf. Al met al, het was oké voor een kort verblijf als je alleen een plek nodig hebt om te slapen voor een redelijke prijs.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn partner en ik zochten last minute accommodatie en besloten om tijdens onze terugreis vanuit Oostenrijk een tussenstop te maken in Venetië. De persoon die de telefoon opnam was meteen uiterst behulpzaam. Bij aankomst (in de late avond) vonden we een prachtig onderhouden oud gebouw, met zeer schone en nieuwe kamers. 's Ochtends gingen we naar het hoofdverblijf waar we werden begroet door een glimlachende en zeer vriendelijke Annamaria bij de receptie, die ons informatie gaf over de stad. Geweldige ervaring! De prijs was echt verrassend.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het personeel was erg gastvrij en de kamer was erg comfortabel. De locatie was wat lastig te vinden, maar het was de moeite waard. Je moet een smal straatje in bij Burger King en dan richting het water lopen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl