ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Mediterraneo

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het was alsof we een 10 op een schaal van 5 voor service konden geven; zo zeldzaam en buitengewoon was het! Met een perfecte locatie en een eerlijke prijs-kwaliteitverhouding, was de behulpzaamheid echt verbluffend, alsof we door attente vrienden werden verwend in plaats van simpelweg personeel. Vanaf het eerste contact voelden we ons al verwelkomd als familie. Elk verzoek werd niet alleen aandachtig behandeld, maar met echte toewijding, zowel voor als tijdens ons verblijf. Aniello was een ware legende, belichaamde gratie en gastvrijheid, en bracht een ware zonnestraal in ons verblijf. Er zijn nog zoveel andere fantastische mensen die ons een warm gevoel gaven, maar hen allemaal benoemen zou resulteren in de langste recensie ooit. Dus, aarzel niet... Dit is HET adres! Pure magie... Ik verlang alweer terug te keren ✨

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel heeft ons echt verrast! Het personeel was buitengewoon gastvrij en professioneel. De kamer overtrof al onze verwachtingen en het uitzicht vanaf het balkon was adembenemend, vooral bij zonsondergang. Het dakterras was een romantische touch. Er is een handige shuttlebus die je snel naar het centrum brengt en als je een taxi nodig hebt, regelt de receptie dat graag voor je. Ik was even bezorgd dat de foto's op de website misleidend zouden zijn, maar alles was precies zoals op de beelden, zo eerlijk en oprecht. Dit hotel is werkelijk een verborgen pareltje en ik kan het iedereen aanraden. Ik ben verheugd dat ik een vaste stek heb gevonden voor mijn volgende bezoek.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische avond was het afgelopen zaterdag op het veranda van het hotel waar we het zilveren huwelijksjubileum van mijn zus en zwager vierden. Alles was tot in de puntjes verzorgd en het plaatje klopte helemaal. Het adembenemende uitzicht en de geweldige ligging van het hotel maakten de ervaring echt uniek. De inrichting was elegant maar toch warm en uitnodigend, zeker gezien de prijs die we betaalden. Een groot compliment mag zeker naar het personeel gaan, zij waren ontzettend gastvrij en vriendelijk, totaal niet afstandelijk zoals je soms wel eens ervaart in zulke chique hotels. En laten we het nog even hebben over de heerlijke proeverijen, die waren absoluut om van te smullen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn ervaring tijdens mijn tweedaagse verblijf was ongeëvenaard. Het hoogtepunt was de privélift naar het strand, een luxe die niet te evenaren is. Daarnaast was ik onder de indruk van de handige gratis parkeermogelijkheden en de flexibiliteit van een late check-out. De zesde verdieping, met zijn betoverende zonsondergangen en adembenemend uitzicht vanuit de terrasbar, was een absoluut hoogtepunt. Het personeel was altijd vriendelijk en attent, wat het verblijf des te aangenamer maakte.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit chique hotel is prachtig gedecoreerd en brandschoon. Het dakterras is een absolute parel om te genieten van het uitzicht.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl