ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Villa Carlotta

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een sfeervol boetiekhotel net buiten het bruisende hart van Florence.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit historische hotel is een juweeltje met een charmante uitstraling. De gastvrije service voegt een warme touch toe, maar de inrichting mag wel een opfrisbeurt gebruiken. Hoewel de antieke zitjes een leuke sfeer creëren, kan de badkamer wel wat vernieuwing gebruiken. De airconditioning lijkt ook aan vervanging toe te zijn. Gelukkig ligt het hotel op loopafstand van een prachtige stad en beschikt het over een goed onderhouden buitenzwembad. Het ontbijt was smakelijk en goed georganiseerd.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel heeft een prachtige buitenkant, maar de binnenkant heeft duidelijk een opfrisbeurt nodig, aangezien de laatste renovatie dateert uit 1976. Desondanks is het wel erg schoon, wat niet altijd het geval is bij veel hotels. Het personeel is bijzonder vriendelijk en zorgt ervoor dat je je echt welkom voelt tijdens het ontbijt. De sfeer doet denken aan een gezellige huiskamer van een familie. De stad is ongeveer 20 minuten lopen, dus verwacht geen luxe, maar als je je verwachtingen niet te hoog legt, is dit een prima plek voor je uitje.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het is een fantastische ervaring om te verblijven in deze prachtige villa. Na een dag in de stad is het zwembad een heerlijke plek om even te ontspannen en af te koelen. Het personeel is ongelooflijk vriendelijk en behulpzaam, en de service tijdens het ontbijt is ook zeer prettig. Het ontbijt is smakelijk, hoewel een iets uitgebreider assortiment aan pistolets, confituren en ander beleg welkom zou zijn. Er zijn echter ook enkele minpuntjes aan het verblijf: - Er zijn te weinig parkeerplaatsen beschikbaar. - Het aantal ligstoelen bij het zwembad is beperkt. - De airconditioning laat te wensen over en de kamers ogen wat gedateerd.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De ligging van dit hotel is fantastisch, dicht bij de oude stad en heerlijk rustig. Wij verbleven twee nachten in het achtergebouw van het hotel waar veel kamers zich bevinden. Helaas was onze kamer bijzonder vies en slecht onderhouden. Na de eerste nacht ontdekten we een reusachtige kakkerlak in de badkamer en spinnenwebben boven ons bed en onder het bureau. Het leek alsof er al een jaar niet was schoongemaakt onder het bed en de douchedeur ontbrak. We meldden dit aan de receptie en kregen de keuze om van kamer te wisselen of dat ze de kamer grondig zouden schoonmaken. We besloten voor het laatste, maar helaas was de viezigheid na de schoonmaakbeurt nog steeds aanwezig. We geven drie sterren voor de locatie en het feit dat er een (klein) zwembad is, maar verder was ons verblijf teleurstellend.



© 2007-2025 ReisChecker.nl