ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Mare Blu

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel kwam als een aangename verrassing op mijn pad. Een prachtige locatie met een eigentijdse uitstraling, dit hotel biedt moderne en smetteloze kamers. De charmante gastheer Eliseo en zijn vrouw weten precies hoe ze hun gasten zich thuis moeten laten voelen, en verwennen hen met heerlijke zelfgemaakte ontbijtgerechten. Ze staan altijd klaar om te helpen met een glimlach, waardoor je je echt welkom voelt. Het enige minpuntje was dat de SPA tijdelijk niet beschikbaar was vanwege de hoge kosten vanwege een gebrek aan vraag. Ondanks dit kleine ongemak, is dit zeker een plek waar ik graag weer naar terug zou keren. Groetjes, Sonja

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf in het hotel was fantastisch en gezellig. De sfeer was huiselijk en de medewerkers waren uitzonderlijk vriendelijk en attent. Hoewel de kamers niet heel groot waren, waren ze wel brandschoon. Daarnaast was de ligging ideaal, op slechts een steenworp afstand van het strand. Een absolute aanrader voor wie op zoek is naar een strandvakantie!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een warm welkom! De eigenaren en het personeel zijn ontzettend gastvrij en doen er alles aan om je verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Het ontbijt is voortreffelijk en de kamers en gemeenschappelijke ruimtes zijn brandschoon. Bovendien is het strand slechts op een steenworp afstand bereikbaar.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamer straalde altijd netheid en verzorging uit. Het ontbijt was verrukkelijk met een overvloed aan heerlijke opties. Eliseo was een charmante gastheer, altijd bereid om te helpen met vragen en tips te geven. De ligging is perfect, of je nu naar het strand wilt, het centrum wilt verkennen of een uitstapje wilt maken naar Montesilvano en Pescara. Al met al een fantastische ervaring!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens ons verblijf van twee weken met onze hond hebben we genoten van een fantastische ervaring. Het hotel, geleid door een vriendelijke en attente directie en personeel, bood alles wat we nodig hadden: een lift, een handige privéparkeerplaats en een perfecte ligging dicht bij de zee. Hoewel de kamer niet groot was, was deze ruim genoeg voor ons tweeën en voorzien van alle nodige faciliteiten, inclusief een comfortabele badkamer en een balkon. De kamer was uitgerust met moderne gemakken zoals airconditioning, een smart-tv, een minibar en een heerlijk bed. Het hotel straalde netheid uit en werd dagelijks grondig schoongemaakt. Het ontbijt was uitstekend, met een gevarieerde selectie gerechten en een onberispelijke service. Vlakbij was er een betaald strand met een goed restaurant voor de lunch, maar er was ook voldoende gratis strandruimte beschikbaar.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging6
  • Service6
  • Kindvriendelijkheid10

Eenvoudig, traditioneel, basic keuken. De kamer was netjes. Het was jammer om via een tunnel onder het spoor door te moeten om het strand te bereiken. De muziek op het strand was vaak luid en storend. Het hotel was ver van het centrum om 's avonds een wandeling te maken. De animatie was wat overdreven voor dit type hotel.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl