ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Giglio

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De kamers lieten te wensen over qua netheid, het eten was ronduit verschrikkelijk, de service liet flink te wensen over en de matrassen waren verre van comfortabel. Helaas heeft mijn verblijf hier zelfs geleid tot aanzienlijke fysieke klachten.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel heeft een bescheiden uitstraling en zou wel wat vernieuwing kunnen gebruiken, vooral op het gebied van interieur. Er zijn wat versleten gordijnen die makkelijk gerepareerd kunnen worden. Over het algemeen waren de kamers wel schoon. Bij aankomst kregen we eerst een rokerige kamer, maar kregen gelukkig snel een upgrade naar een betere kamer. De service was uitstekend en het personeel was erg vriendelijk. Helaas viel het ontbijt erg tegen en was het aanbod teleurstellend. Gelukkig was de locatie perfect, midden in het centrum.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Een schoolreis naar Italië bracht ons voor een week naar dit hotel, waar we vier nachten verbleven. Het was een ervaring om snel te vergeten. Van haren in het eten tot stinkende toiletten en beschimmeld brood in de kasten, het was één en al ellende. Voor sommigen van ons, die moslim waren, werd er totaal geen rekening gehouden met hun dieetrestricties. Zelfs in een toetje werd alcohol gevonden, terwijl de volgende dag gelatine aanwezig was. De oberdienst liet ook veel te wensen over, met onvriendelijk personeel dat duidelijk geen zin had om te helpen. Wifi was praktisch onbruikbaar, enkel beschikbaar in de lobby en zelfs daar werkte het niet goed als er meer dan een paar mensen tegelijk online waren. Het ontbijt was elke dag hetzelfde en het avondeten zag er niet smakelijk uit. Hoewel de kamers schoon leken, ontbrak er toch het een en ander. De koelkast maakte constant lawaai en de toiletten werkten slecht. Kortom, dit hotel is absoluut geen aanrader.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Tijdens onze reis door Italië verbleven we voor 3 nachten in dit hotel en het was een aangename ervaring. Het ontbijt was heerlijk en het avondeten was uitstekend, vooral voor vegetariërs. Het restaurant had mooie tafelkleden en het personeel was uiterst vriendelijk. We werden zelfs in het Nederlands verwelkomd bij de receptie, wat een leuke verrassing was. Dit hotel heeft zeker een plekje veroverd in ons hart!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Mijn verblijf bij Hotel Giglio was helaas een regelrechte nachtmerrie. De kamers waren verwaarloosd en de bedden voelden alsof er geen enkele ondersteuning was. Ook de hygiëne liet te wensen over, met beddengoed dat rode vlekken vertoonde en ongewenste bezoekers in de badkamer. Het is duidelijk dat dit hotel niet aan te raden is voor een comfortabel verblijf. Het was een grote teleurstelling en ik zal het zeker niet aanbevelen aan anderen.

Melden


Reisperiode: september 2018

  • Prijs / kwaliteit1
  • Ligging2
  • Service1
  • Verzorging2
  • Voorzieningen1

Zeer zeer slecht. Eten schandalig slecht. Gemeld bij chauffeur reisleider. Deze begon in de volle eetzaal agressief te reageren en te schreeuwen . Reis was geboekt bij Bolderman . Overige hotels matig. Diner en ontbijt. Zeer matig..kevers hielden hardloop wedstrijdjes. Op de boot naar Palermo Sicilië. Een smerige hut met huisdieren (vlooien) Geen aanrader deze reis Sicilië almalfi kust en Pompeii

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl