ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel The Inn At The Spanish Steps

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Wat een teleurstelling! Na het online boeken kwamen we met onze bagage aan bij het hotel, om te horen dat er geen kamer voor ons was gereserveerd. Na contact opgenomen te hebben met het boekingsportaal bleek dat het hotel een extra kamer had aangeboden voor het geval er een annulering was, en helaas waren wij degenen die daar de dupe van werden. Er was geen sprake van gastvrijheid, begrip of medeleven. Een echte afrader voor iedereen die een fijne tijd wil beleven in Rome.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We hebben onlangs genoten van een tweedaags verblijf in dit hotel. Hoewel de kamer compact was, brachten we hier gelukkig weinig tijd door. De kamer bevond zich niet in het hoofdgebouw, maar op een steenworp afstand, wat juist handig was. De locatie was ideaal, nabij beroemde bezienswaardigheden zoals de Spaanse Trappen en andere toeristische trekpleisters, allemaal op loopafstand. Het Vaticaan was bijvoorbeeld slechts 25 minuten lopen, de Trevifontein 15 minuten, enzovoort. Het personeel was bijzonder vriendelijk en behulpzaam, wat ons verblijf helemaal afmaakte.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Voor ons bezoek aan de herberg waren we enigszins bezorgd door eerdere recensies, maar gelukkig overtrof onze ervaring al onze verwachtingen. Het is bijna ongeloofwaardig om te bedenken dat die negatieve opmerkingen over dezelfde plek gaan. Ik wil absoluut mijn positieve ervaring delen, want deze geweldige locatie verdient lof. Onze kamers en suites waren niet alleen schoon en elegant, maar ook uiterst comfortabel. De airconditioning werkte perfect en de hele ruimte was heerlijk fris en koel. Het personeel was vriendelijk, attent en zeer professioneel, waardoor we ons meteen thuis voelden. En laten we het hebben over de ongeëvenaarde locatie! Wij zouden deze plek zeker aanbevelen en zullen er zeker weer verblijven tijdens ons volgende bezoek aan Rome!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het hotel dat we bezochten bevindt zich vlak naast de prachtige Spaanse Trappen en is omringd door een bruisende culinaire scene. Wat ons echt verraste was de rooftopbar van het hotel. Op een late avond, rond 2 uur 's nachts, kregen we zin in wat verfrissende drankjes en tot onze verbazing werden de Coca-Cola's binnen enkele minuten bij ons op de kamer bezorgd. Dit soort service en aandacht voor detail maakten ons verblijf extra bijzonder. Zeker een aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel was onderdeel van ons geweldige reispakket met Costco naar Europa. Ik wil graag de aandacht vestigen op onze ervaring in Rome. De locatie was perfect, op loopafstand van de bruisende Spaanse Trappen. Speciale dank aan Haji, chef-kok Jamie en Proloy, met Diana die ons hartelijk ontving bij aankomst. Het ontbijt, met Haji en Jamie aan het roer, was elke ochtend een waar genot. Het eten en de service waren uitmuntend! Ik zou een 5-sterrenbeoordeling geven, ware het niet dat we bij aankomst in onze eerste kamer voor een aantal frustraties stonden. De douche werkte niet naar behoren en de waterdruk was teleurstellend laag, vooral in de hitte en vochtigheid van Rome. Helaas liet Marie, aan wie ik dit meldde, wat te wensen over in het oplossen van de problemen, van de douche tot het strijkijzer. Na twee dagen vroeg ik of ze het probleem kon verhelpen of ons naar een andere kamer kon verplaatsen, wat uiteindelijk gebeurde. Maar ook in de nieuwe kamer stond de wastafel binnen de kortste keren weer verstopt. Na dit gemeld te hebben, kreeg ik te horen dat ik gewoon de stop moest verwijderen! Gelukkig bracht Proloy eindelijk het strijkijzer nadat ik er al drie keer om had gevraagd. Na mijn melding repareerde hij direct de afvoer. Hierbij wil ik benadrukken dat werknemers zoals Haji, Jamie en Proloy beloond zouden moeten worden voor hun zorgzaamheid en uitstekende klantenservice, terwijl er iets gedaan moet worden aan degenen die minder betrokken zijn, aangezien dit schadelijk is voor de reputatie van het hotel. Op naar Sorrento!





© 2007-2025 ReisChecker.nl