ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Villa Sciarra

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel was absoluut een nachtmerrie. De kamer rook zo vies dat ik er nauwelijks naar binnen kon stappen. Er krioelde van de insecten. Toen we bij de receptie om een andere kamer vroegen, kregen we alleen maar insectenspray aangeboden. We konden niet anders dan blijven, maar we raden het ten zeerste af. Alle lof voor Tatilsepeti en Emc Tura voor het regelen van deze 'geweldige' ervaring!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Vlucht voordat het te laat is... Dit griezelige hotel vormt een gevaarlijke omgeving waar je zelfs bedreigd kunt worden door bedwantsen. Het is al geruime tijd een drama, het hotel is overduidelijk aan de rand van de afgrond en bepaalde kamers kampen met schimmels en lekkages. Geen bar aanwezig, de kamers zijn smerig en de telefoons werken niet naar behoren. Blijf hier niet!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De dienstverlening in dit hotel laat echt te wensen over. Helaas is er geen wifi beschikbaar op de kamers, en het receptiepersoneel lijkt niet bereid om te helpen en is ronduit onbeleefd. Een gast die hier verbleef in 2024 deelde zijn ervaringen, waaronder een verstopte gootsteen, defecte airconditioning en onbekwaam personeel om problemen op te lossen. Het ontbijt is ook niet om over naar huis te schrijven, met enkel een bordje tomaten en verder niets. Als u van plan bent hier te verblijven, is het wellicht verstandig uw reisorganisatie te informeren dat dit hotel beter vermeden kan worden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wanneer je dit hotel in Rome vergelijkt met andere accommodaties, moet je je verwachtingen wat bijstellen. Het is een luchtige en rustige plek met een prachtig uitzicht, maar je kan natuurlijk niet dezelfde luxe verwachten als bij een Turks hotel. Het ontbijt biedt voornamelijk taarten en zoetigheden. Aangezien het een 3-sterrenhotel is, hoef je niet te verwachten dat er flessen water of cola op de kamer staan. Maar hey, er is in ieder geval schoon warm water! Wat wil je nog meer?

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het hotel laat te wensen over en vertoont tekenen van verwaarlozing. De bedden bieden redelijk comfort, maar de badkamers zijn beschadigd en kunnen erg klein zijn. De service laat te wensen over en het zwembad is momenteel buiten gebruik. Wees zeker van de ontbijttijden, die ook niet bepaald indrukwekkend zijn. Als u de buurt wilt verkennen, kunt u het prachtige stadje Frascati bezoeken, met een supermarkt waar u voordelig boodschappen kunt doen. Let wel op dat Rome wat verder weg ligt.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl