ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Nh Liberty

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Tien dagen lang genoten we van het verblijf in be & be Liberty! De locatie was perfect, alles was op loopafstand te bereiken. Vanuit onze kamer hadden we een prachtig uitzicht op de haven. De kamers waren ruim en mooi ingericht, en alles was brandschoon. Het ontbijt was heerlijk, vooral de Siciliaanse granita was een aanrader. Het personeel was vriendelijk, behulpzaam en professioneel, met een speciale vermelding voor mevrouw Marcella. Helaas moesten we tijdens ons verblijf twee keer van kamer wisselen, wat een klein ongemak was. Ondanks dat hielden we een zeer positieve ervaring over en raden we deze plek zeker aan. We komen zeker terug om opnieuw te genieten. Bedankt!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De ligging van het hotel was top, maar helaas liet de schoonmaak van de kamer te wensen over. Er lag gips op de vloer van de badkamer, stof was overal te vinden en er hing een onaangename geur in de kledingkast. Het zorgde voor wat ongemak tijdens ons verblijf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Gunstige ligging voor reizigers die door Messina trekken, met een attente manager die zelfs op straat wacht om te helpen bij het vinden van een parkeerplek. De kamers zijn ruim, goed onderhouden en brandschoon, waardoor het een comfortabel verblijf is.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Het personeel van de accommodatie was niet bepaald hartelijk en leek niet erg geïnteresseerd in het verwelkomen van gasten. Toen we aankwamen rond 19.00 uur kregen we niet bepaald het gevoel dat we welkom waren. Op de dag van vertrek kwamen ze al om 09.45 uur aankloppen om te zeggen dat we om 10.00 uur moesten uitchecken, terwijl ik al wist dat dit het geval was. Ik voelde me niet bepaald gewaardeerd door hun manier van handelen. Ze waren ook niet bereid om op verzoek onze bagage voor ons achter te laten. Hoewel het een bed and breakfast was, was het ontbijt niet inbegrepen in de prijs. Dit was zeker niet de gastvrije ervaring waarop we hadden gehoopt tijdens ons verblijf. Als gezin met twee kinderen waren we teleurgesteld over de behandeling die we kregen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De nacht die ik in dit hotel heb doorgebracht was een regelrechte nachtmerrie. Het bed leek op een plank met een dun laagje stof eroverheen en de kamer leek rechtstreeks uit de jaren '80 te komen, compleet met lawaaiige armaturen die elk geluid leken te versterken. Het leek alsof ik de hele nacht doorbracht op een racecircuit in plaats van in een comfortabele slaapomgeving. Voor de lage kwaliteit van de kamer waren de kosten absoluut buitensporig.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl