ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Tirrenus

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb maar één nacht doorgebracht in dit hotel en ik vond het geweldig. De communicatie met het personeel verliep vlot en de service was uiterst vriendelijk. Het hotel ligt net buiten de oude stadsmuren en via de roltrap kom je uit op Piazza Italia. Hoewel het hotel misschien wel een opknapbeurt kan gebruiken, is het toch een koopje voor de prijs die je betaalt.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De ervaring die we hadden bij dit verblijf in Perugia verdient niet meer dan één ster. Het oude en verwaarloosde gebouw bood een kamer zonder airconditioning en met een luidruchtige ventilator. De beschadigde apparatuur, versleten badkamer en onaangename geur maakten het verblijf nog onaangenamer. De kleine kamer voelde aan als een kast en de prijs van €110 per stel per nacht was niet gerechtvaardigd voor wat we kregen. De online foto's presenteerden kamers die in werkelijkheid sterk verschilden van wat we aantroffen. Het ontbijt was minimaal en de kamers waren verouderd. Tijdens ons verblijf in september 2025 waren we met vijf stellen, waarvan er één laat annuleerde. Ondanks dat het hotel de kamer opnieuw verhuurde, behielden ze toch €55. Mijn verzoek voor een afgesloten parkeerplaats voor onze motoren resulteerde in een teleurstelling: in plaats van de beloofde garage moesten we ze buiten op een binnenplaats parkeren met de poort de hele dag open. Het enige positieve aan deze locatie was de nabijheid van het stadscentrum. Desondanks was onze algehele ervaring teleurstellend en verre van de prijs waard die we hebben betaald.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een charmante locatie met een uniek karakter, waar het personeel uiterst gastvrij is.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is werkelijk fantastisch! Het ademt een klassieke sfeer uit en straalt grandeur van vroeger uit! Zelfs de wereldberoemde Richard Wagner heeft hier ooit verbleven! Gelegen aan de rand van het historische centrum van deze schitterende stad, met delen die op de Unesco Werelderfgoedlijst staan! De prijs is ook zeer redelijk! Een absolute aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een prachtig en gastvrij hotel is dit! De medewerkers bij de receptie zijn ontzettend behulpzaam en delen vol enthousiasme tips en tricks voor een geweldig verblijf. De sfeer is warm en er wordt altijd wel een grapje gemaakt. Ik kan niet wachten om hier weer te verblijven! ❤️☺️

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl