ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel San Carlo

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik verbleef samen met mijn echtgenoot één nacht in het San Carlo Suite in Turijn. Toen we veel te vroeg aankwamen, was het appartement al klaar en kregen we een gratis upgrade. De kamer was echt comfortabel en met oog voor detail ingericht. Alles was perfect schoon, de locatie was centraal maar toch enorm rustig. Het uitzicht op het plein was prachtig, vooral 's avonds met de lichten. Het personeel was gastvrij en vriendelijk. Het was jammer dat we maar één nacht hebben doorgebracht! We komen zeker terug!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De ligging is werkelijk adembenemend, pal aan de Piazza San Carlo. Vanuit mijn verblijf genoot ik van een betoverend uitzicht op het hele plein. De inrichting was eigentijds en tot in de puntjes verzorgd, wat zorgde voor een gastvrije en verfijnde ambiance. De keuken was compleet uitgerust, inclusief een koffiezetapparaat met diverse cups, wat zorgde voor een complete culinaire ervaring. Tiziana, de gastvrouw, was onnavolgbaar: haar vriendelijkheid en elegantie waren werkelijk uitzonderlijk en maakten ons verblijf extra bijzonder. Elke interactie met haar was doordrenkt van voortreffelijke hoffelijkheid en zorgzaamheid, waardoor ons verblijf werkelijk onvergetelijk werd. Al met al, een prachtige ervaring waar ik met veel plezier aan zal terugdenken.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Stijlvolle mini-appartementen met moderne voorzieningen, waaronder inloopdouches. Sommige bieden een prachtig uitzicht op het levendige Piazza San Carlo, het historische hart van Turijn. Gunstig gelegen nabij alle topattracties, met het betoverende Koninklijk Paleis als absolute must-see. Op slechts een korte wandeling van 15 minuten vind je het bruisende café- en restaurantgedeelte, via de schilderachtige route van Sant'Agostino naar het Quadrilatero Romano. Hoewel de receptie 's avonds niet bemand is, worden alle behoeften van gasten zorgvuldig vervuld. Een echte aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onze accommodatie was enorm en ongelooflijk gezellig. Het raam op de zolder bood een uniek uitzicht over de drukke Piazza. Soms hoorden we zelfs betoverende muziek van talentvolle artiesten. Het voelde echt speciaal om daar te zijn.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging7
  • Service8

De reden waarom ik voor dit hotel koos, was de locatie. Helaas bleek het een grote teleurstelling te zijn. Het bed was zo doorgezakt dat het leek alsof ik in een kuil lag en het beddengoed liet ook te wensen over. De handdoeken leken wel versleten en de badkamer was klein en zag er vies uit. Het was allesbehalve wat ik had verwacht en ik heb er spijt van dat ik hier heb geboekt.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl