ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Agriturismo La Selva

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Deze accommodatie heeft een prachtige ligging omgeven door weelderig groen, met een groot bos vol wandelpaden die zorgen voor een ontspannen en rustige sfeer. Het feit dat je slechts een steenworp verwijderd bent van het betoverende Siena en andere prachtige plaatsen zoals Monteriggioni, Pienza en Volterra, maakt het des te aantrekkelijker. Op het terrein bevindt zich ook een charmante paardenboerderij, waar je de grazende paarden kunt bewonderen vanuit je kamer. Mijn kind werd buitengewoon blij toen hij bij zonsondergang herten en jonge wilde zwijnen in de weilanden zag rondstruinen. Het werd bijna een avondritueel om samen op zoek te gaan naar deze dieren. De ruime kamers zijn goed onderhouden en brandschoon, en mijn zoon genoot ook erg van het zwembad, dat zowel geschikt is voor volwassenen als kinderen. Het personeel, bestaande uit twee gepassioneerde jonge mannen, was ontzettend vriendelijk, deskundig en behulpzaam. Ze doen er alles aan om de accommodatie tot in de puntjes te verzorgen en bereiden een heerlijk en gevarieerd ontbijt om aan diverse smaken tegemoet te komen. Op afspraak kun je ook genieten van lunch en diner, en ik moet zeggen dat Elena een fantastische kok is! Van gemengde crostoni tot pici van wild zwijn en lokale kazen en vleeswaren, elk gerecht is een waar genot. Het menu kan worden aangepast in overleg met haar, maar de smaak is altijd voortreffelijk. Wij komen hier zeker terug!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Tijdens ons verblijf van 3 dagen op deze landelijke accommodatie ontdekten we dat de werkelijkheid niet helemaal overeenkwam met de glanzende foto's. Het personeel was echter vriendelijk en het ontbijt met huisgemaakt gebak was heerlijk. De locatie was ideaal voor het verkennen van pittoreske Toscaanse dorpen. Een teleurstelling was de verwaarloosde tuin en het gemis van airconditioning. Hoewel er klamboes aanwezig waren, lieten deze wat hygiëne te wensen over.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Deze prachtige accommodatie is omgeven door weelderig groen en biedt een ideale uitvalsbasis op slechts 10 minuten rijden van het bruisende centrum van Siena. De eigenaar, die zeer attent en behulpzaam is, zorgt ervoor dat gasten zich meer dan welkom voelen. Tegen een kleine toeslag kunt u genieten van een heerlijk ontbijt met zelfgemaakte taarten. Deze plek is perfect gelegen voor het verkennen van de omgeving. Voor rustzoekers is deze boerderij absoluut een aanrader. Bovendien kunt u hier genieten van ontspannende paardrijtochten door de prachtige bossen rondom het landgoed, compleet met paarden en alle benodigde uitrusting.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Eindelijk een authentieke boerderijwoning gevonden! Een oase van rust waar je gedachten kunnen verdwalen in de schoonheid van de natuur. Een absolute aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Na een lange reis werden we geconfronteerd met een gesloten hek bij aankomst. De dame bij de receptie vertelde ons vriendelijk dat de inchecktijd pas om 15.00 uur was, hoewel dit duidelijk vermeld stond in de informatie. Na even gewacht te hebben, werden we ontvangen in een sfeervolle, maar ietwat donkere ruimte die doordrongen was van een vleugje wierookgeur, wellicht om de lichte mufheid te verbloemen. De kamer was simpel, maar netjes en schoon, al ontbrak een airconditioning. Helaas was er 's avonds geen mogelijkheid om te dineren en moesten we het ontbijt van tevoren aanvragen. De omgeving van het gebouw leek verwaarloosd, met uitgedroogde bloembakken en afbrokkelende stenen trappen. De oorspronkelijke liefde die in deze plek was gestoken leek verdwenen te zijn, wat pijnlijk was om te aanschouwen. Hoewel het ooit een paradijsje moet zijn geweest, straalde de huidige staat gemakzucht uit. Gelukkig hadden we een ventilator, aangezien de koelkast niet werkte. Op het moment dat het begon te donderen en bliksemen, leek het alsof er iemand zich in zijn graf omdraaide.



© 2007-2025 ReisChecker.nl