ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Moderno

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

We verbleven twee nachten in dit hotel en hoewel de kamer aan de kleine kant was, was het voldoende voor ons tweeën. Helaas waren er wat minpuntjes, zoals een airconditioning die niet goed werkte, een niet opgemaakt bed en het ontbreken van automatische schoonmaak van prullenbakken en handdoeken. Hoewel dit kleine details lijken, zijn ze uiteindelijk wel belangrijk. Gelukkig maakte het heerlijke en gevarieerde ontbijt in de prachtig onderhouden kamer veel goed. Het hotel ligt dicht bij het strand, waar we konden genieten van de gratis parasol en ligbedden. Een mooie extraatje!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Bij het boeken merkten we dat het onze eigen fout was dat we de recensies niet hadden gelezen. De locatie was geweldig, maar het duurde drie bezoeken voordat we beseften hoe het er werkelijk uitzag. We baseerden ons te veel op de foto's op Google die het restaurant mooi lieten zien, maar niet het woord "Moderno" op de gevel. De kamers hadden een vintage uitstraling uit de jaren 60/70, met stukjes pleisterwerk die eraf vielen en een bed met veren. De badkamer was ook teleurstellend, met versleten en half kapotte kranen. Gelukkig was het ontbijtbuffet een lichtpuntje, hoewel er ruimte was voor verbetering.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Dit hotel heeft als pluspunt de nabijheid van het strand en vriendelijk personeel. Helaas is de rest van de ervaring teleurstellend. De kamers zijn verouderd en de beddengoed en handdoeken ruiken niet fris. De kamer is klein en mist een terras, terwijl de badkamer slecht ontworpen is, zonder aparte douche en ligbad. De schoonmaak liet ook te wensen over. Het ontbijt is eentonig en mist variatie. Al met al verdient dit hotel een lage score.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De badkamer liet te wensen over doordat er geen aparte doucheruimte was, waardoor alles nat werd tijdens het douchen. Het ontbijt was ook niet helemaal naar mijn smaak.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel heeft een charmante, nostalgische uitstraling met enkele klassieke kenmerken. Het ontbijt is heerlijk en biedt een ruime keuze aan vers fruit. De ontvangst is hartelijk en gastvrij. Gasten kunnen genieten van een privéstrand met toegewezen strandstoelen en parasols, hoewel het hotel zelf niet direct aan het strand ligt. Ondanks de levendige omgeving van de drukke straat, hebben gasten geen last van geluidsoverlast ervaren tijdens hun verblijf. Opmerkelijk is dat de geluidsisolatie op de gangen soms te wensen overlaat.



© 2007-2025 ReisChecker.nl