ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Assarotti

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens onze recente vakantie in Genua hebben we in dit hotel verbleven en dat heeft onze reis extra speciaal gemaakt. Het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam, wat echt opviel tijdens ons verblijf. De locatie van het hotel is perfect, op slechts een steenworp afstand van de oude haven, langs een prachtige en charmante straat. Onze kamer was simpel, maar ruim en comfortabel, waardoor we echt konden ontspannen en genieten van onze tijd in Genua.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De gerenoveerde kamers zijn brandschoon en perfect gelegen nabij het centrum en een bushalte die alle richtingen op gaat. Het personeel is vriendelijk en staat altijd voor je klaar. Er zijn enkele kleine verbeterpunten, zoals het ietwat karige ontbijt en het feit dat de essentiële items soms niet op tijd worden bijgevuld tussen 7 en 10 uur 's ochtends. De prijs is redelijk, maar zou iets lager mogen zijn.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Na twee nachten in deze accommodatie te hebben verbleven, kan ik helaas concluderen dat ik er niet snel weer zal verblijven. Als ik de volgende keer naar Genua ga, zoek ik liever een ander hotel uit. De centrale ligging is handig, maar parkeren is een gedoe en kostbaar. Het lijkt zonde om €30 te betalen voor parkeren terwijl je eigenlijk recht voor de deur van het hotel zou moeten kunnen staan. Het personeel, met uitzondering van de nachtdienst die wel vriendelijk en behulpzaam was, kwam nogal onbeleefd over. Het ontbijt was magertjes en tegen 8:30 uur was er al bijna niets meer over. Het is jammer dat er weinig aandacht is besteed aan gastvrijheid en klantvriendelijkheid. Een klein gebaar zoals een flesje water in de minibar zou al veel verschil kunnen maken.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Onze kamer was brandschoon en elke dag netjes opgeruimd. De badkamer was voorzien van frisse handdoeken en de kamer had handige voorzieningen zoals airconditioning en een kleine koelkast, wat voor ons essentieel was. Het personeel was hartelijk en al begrepen ze niet altijd alles wat we zeiden, ze stonden altijd paraat om te helpen. Het parkeren was wat krap bemeten, maar uiteindelijk wel te doen; je kon je auto ergens dichtbij en goed in het zicht kwijt. Het ontbijt was basic, maar voldoende om de dag goed te beginnen. De locatie was ideaal, op slechts 10-15 minuten lopen van het centrum, wat zorgde voor een aangename wandeling.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De parkeermogelijkheden bij dit hotel lieten te wensen over. De ruimte was beperkt, waardoor het personeel je auto zelf moest verplaatsen, wat niet ideaal is omdat je je autosleutel moest afgeven. Dat gaf een beetje een ongemakkelijk gevoel. Gelukkig was de airconditioning in orde en was de kamer comfortabel genoeg.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging5
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid7

Erg fijn verblijf gehad in dit hotel, met gastvrij personeel en ideaal voor een dagje Genua. Het enige minpuntje is de iets te verre afstand tot het centrum.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl