ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Crocini

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Service8

Een aangenaam hotel voor een weekendje Florence. Het ligt op loopafstand van het indrukwekkende centrum. Het viel ons op dat de meeste hotels in Florence geen eigen eetgelegenheid hebben. Gelukkig zijn er in deze stad talloze restaurants te vinden, dus dat was geen gemis bij Crocini. Het ontbijt is eenvoudig, net als de uitstraling van het hotel zelf. De eigenaren zijn ontzettend gastvrij en staan altijd paraat om tips te geven. Gratis wifi is beschikbaar in het hele hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging5
  • Service7

Hotel Crocini bevindt zich net buiten het hart van Florence, maar is toch op loopafstand van alle bezienswaardigheden langs de prachtige Arno. De prijs is verrassend betaalbaar voor Florence, mogelijk door de nabijheid van het streng beveiligde Amerikaanse Consulaat. De kamers zijn simpel maar netjes, voorzien van een goede badkamer. Het personeel is uiterst vriendelijk en hulpvaardig. Een van de receptionisten keek zelfs een tikkeltje jaloers toen we erin slaagden om een rondleiding te regelen voor de Corridoio Vasariono, iets wat hem in zijn 20-jarige carrière nog niet was gelukt. Kortom, een eenvoudig maar over het algemeen aangenaam verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging8
  • Service9

Hotel Crocini bevindt zich iets buiten het bruisende centrum van Florence, maar op loopafstand van alle bezienswaardigheden langs de prachtige Arno. De prijs van het hotel is verrassend laag voor de stad Florence, wat mogelijk te maken heeft met de nabijheid van het streng beveiligde Amerikaanse Consulaat. De kamers zijn eenvoudig maar schoon, inclusief een nette badkamer. Het personeel is uiterst vriendelijk en gastvrij. Opmerkelijk genoeg kon de receptie ons jaloers maken door erin te slagen om een rondleiding te boeken door de Corridoio Vasariano, iets wat hem in 20 jaar nog niet was gelukt. Al met al was ons verblijf eenvoudig, maar zeker aangenaam.



© 2007-2025 ReisChecker.nl