ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel I Cedri

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een perfecte uitvalsbasis voor het verkennen van Florence zonder gedoe met auto's. De tramverbinding is uitzonderlijk handig. De kamers zijn van hoge kwaliteit, brandschoon en ruim bemeten. Het personeel is professioneel en bijzonder vriendelijk. Ik heb absoluut plannen om terug te keren voor een heerlijke vakantie in Toscane. De prijs-kwaliteitverhouding is hier meer dan uitstekend.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een uiterst nette en gastvrije accommodatie met eigen parkeergelegenheid, en een vriendelijk en attent team van medewerkers. Ondanks dat de kamer volgeboekt was, kreeg ik een knusse zolderkamer toegewezen. De conciërge nam zelfs de moeite om de airconditioning voor me aan te zetten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel biedt niet alleen comfortabele accommodaties, maar ook ruime kamers met prachtige badkamers. Het ontbijt is uitgebreid en het personeel is buitengewoon vriendelijk. Parkeergelegenheid is ook beschikbaar. Binnen 10 minuten rijden kunt u het tramstation bereiken, waar u kunt parkeren en vervolgens binnen 15/20 minuten bij Santa Maria Novella bent.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Als je van plan bent om hier te overnachten voor een goede nachtrust, denk er nog eens goed over na. Ik geef deze accommodatie twee sterren vanwege het vriendelijke personeel en de nette kamer. Echter, onze nacht was verre van rustig. De geluiden bleven de hele nacht doorgaan, vooral de luidruchtige airconditioner die direct op ons bed gericht stond en niet uitgeschakeld kon worden (waardoor de kamer als een oven aanvoelde). Het was onmogelijk om het raam te openen vanwege het lawaai van andere airconditioningunits op ONS BALKON, die een afschuwelijk geluid produceerden. We hebben geen oog dichtgedaan. Het personeel bij de receptie toonde geen interesse in ons welzijn, daarom deel ik mijn ervaring in deze review. Foto's van ons balkon met het raam boven de lawaaiige machines zijn bijgevoegd, die de hele nacht aanstonden en het geluid was zelfs in de kamer te horen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Wat een belevenis! Bij aankomst in dit hotel, waar ik vier nachten zou verblijven na mijn reservering twee maanden eerder, werd ik begroet door een bloedhete kamer zonder airconditioning. Zelfs na herhaaldelijk vragen bleef de temperatuur ondraaglijk hoog en niemand kon mij uitleggen waarom. Het internet was traag en viel constant weg, waardoor het openen van bestanden een hele opgave werd. Het ontbijt was teleurstellend met slechts drie plakjes kaas, een paar soorten vleeswaren en geen enkele andere keuzemogelijkheid dan yoghurt. Toen ik vroeg om drie stoelen voor op het balkon, kreeg ik er maar één en werd ik aangemoedigd om deze afwisselend te gebruiken. De aanwezigheid van lawaaierige airconditioningunits op het aangrenzende balkon maakte de nachten ondraaglijk. Dit alles voor een prijs van meer dan €100 per nacht! Al met al was het een teleurstellende ervaring.



© 2007-2025 ReisChecker.nl