ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Cleofe

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit prachtige hotel ligt op een fantastische locatie vlakbij de historische binnenstad en heeft onlangs gerenoveerde kamers met een moderne uitstraling. Het feit dat parkeren bij het hotel inbegrepen is en dat we gratis gebruik konden maken van fietsen, maakte ons verblijf extra prettig. Het ontbijt was voortreffelijk en zowel de eigenaar als het personeel waren buitengewoon vriendelijk en behulpzaam. Wij kijken er naar uit om hier in de toekomst weer te verblijven!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit prachtige hotel in Caorle heeft een uitstekende ligging en bevindt zich op steenworp afstand van de sfeervolle oude stad. Onze kamer was fantastisch, met comfortabele matrassen en kussens. Het unieke ontbijtconcept stelde ons in staat om zelf onze ontbijtkeuzes te maken, wat een leuke touch was. Gasten kunnen fietsen huren en genieten van toegang tot het strand, en het dakterras met bubbelbad en Turks bad was een heerlijke toevoeging. Het personeel en de eigenaar waren buitengewoon vriendelijk en altijd bereid om te helpen. Bovendien waren er samenwerkingen met andere restaurants voor kortingen, wat het verblijf nog aantrekkelijker maakte. Kortom, een absoluut aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Prachtig hotel op een fantastische locatie - direct aan de haven en de oude stad, met een snelle toegang tot het strand met comfortabele ligstoelen en parasols. Franco en zijn team zijn niet alleen vriendelijk en behulpzaam, maar ook altijd gastvrij. De accommodatie is brandschoon, het ontbijt is uitstekend en biedt voor ieder wat wils. Alles komt overeen met de beschrijving en foto's - wij geven dit hotel onze volledige aanbeveling! Bedankt voor een onvergetelijke vakantie! Groetjes, Familie Belz



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens mijn verblijf in juni in dit hotel heb ik genoten van mijn superior tweepersoonskamer. Deze kamer was niet alleen brandschoon en mooi ingericht, maar had ook een prachtige badkamer. Het ontbijt was uitstekend met verse en heerlijk bereide gerechten, hoewel het buffet nog wat verbeterd kan worden door bijvoorbeeld producten toe te voegen voor mensen met voedselintoleranties. Over het algemeen heb ik niets aan te merken op dit hotel - het biedt een eigen parkeerplaats, vriendelijk en behulpzaam personeel en een zeer centrale ligging, op korte afstand van zowel het historische centrum als het strand. Ik zou graag weer terugkomen voor mijn volgende vakantie in Caorle.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit jaar zijn we voor de tweede keer in dit hotel verbleven en opnieuw waren we onder de indruk. De kamer was brandschoon en onlangs gerenoveerd, waardoor het echt comfortabel was. De locatie ten opzichte van het strand was misschien niet perfect (zo'n 5 minuten lopen), maar de centrale ligging ten opzichte van het stadscentrum maakte dit ruimschoots goed voor ons. Wat echt top was, is dat we bij de prijs inbegrepen twee strandbedjes met een kluis en parasol kregen, waar we zelfs onze telefoon veilig konden achterlaten wanneer we gingen zwemmen. Deze extra service was echt een pluspunt en niet iets wat je overal tegenkomt. Het enige minpuntje was dat je voor het ontbijt van tevoren moest aangeven wat je de volgende dag wilde eten, maar gelukkig was de kwaliteit van het eten top. De dames die het ontbijt verzorgden, waren erg vriendelijk en maakten de ervaring compleet. Op het dak was er een jacuzzi waar we van hebben genoten, al was het water soms niet helemaal schoon. Dit zou misschien vaker verschoond kunnen worden. Het parkeren was overigens goed geregeld. Al met al was het een geweldig verblijf in een hotel op een goede locatie. De prijs-kwaliteitverhouding was echt top!



© 2007-2025 ReisChecker.nl