ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Astoria

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De ligging van het hotel is ideaal, met goede bereikbaarheid van het stadscentrum en het treinstation. Echter, de kamer kon wel een grondige schoonmaakbeurt gebruiken, vooral voor gasten met allergieën is dit belangrijk. Helaas functioneerde de kluis niet naar behoren, wat onhandig was gezien deze service inclusief was in de prijs. Het ontbijt daarentegen was uitstekend met verschillende opties, en er was veel aandacht besteed aan glutenvrije keuzes. De receptie was daarentegen perfect in orde.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is ideaal gelegen op een steenworp afstand van het bruisende stadscentrum, wat het verblijf extra aangenaam maakt!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Alles was in orde, maar de ruimte was wel erg beperkt.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel was ontzettend vriendelijk en stond altijd klaar om te helpen. Het ontbijt was verrukkelijk met een overvloed aan vers fruit en heerlijke koffie. De kamer was misschien niet enorm, maar wel slim ingedeeld met een goed functionerende airco en stabiele wifi-verbinding. Al met al een topverblijf!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is gewoon top! De bedden zijn heerlijk, het ontbijt is smakelijk en het personeel is super vriendelijk. Bovendien ligt het op een ideale locatie om het charmante oude centrum van Ravenna te verkennen, op slechts een korte wandeling van 10 minuten.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8
  • Service5

Een tikkeltje rumoerig maar toch knus en gastvrij, makkelijk bereikbaar vanaf het station en dichtbij het centrum. Het personeel spreekt niet heel goed Engels, maar dat is geen groot probleem. Het ontbijt is lekker.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl