ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Villa Gabrisa

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Alle medewerkers zijn fantastisch. Francisco was een uitstekende ober. Tijdens mijn reizen door Europa heb ik al heel wat obers ontmoet, maar Francisco steekt er echt met kop en schouders bovenuit. Hij verdient absoluut een score van 5 op 5!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Helaas was het restaurant gesloten voor het diner toen ik er in het begin van april was, maar ik zou deze accommodatie zeker aanbevelen vanwege de fantastische ligging, de goed onderhouden kamer en de heerlijke ontbijtopties. De faciliteiten zijn van hoge kwaliteit, de sfeer is rustgevend en het adembenemende uitzicht op de oceaan vanuit mijn kamer was werkelijk prachtig.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wij hebben een fantastische tijd gehad in Villa Gabrisa. De kamers waren schoon en ruim, het uitzicht was adembenemend en het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam. De locatie is perfect, net iets verder weg van de toeristische drukte, en doordat het hoger gelegen is, geniet je van spectaculaire uitzichten. Het diner was heerlijk en het gratis ontbijt was verrukkelijk, we vonden het geweldig om contact te maken met onze ober. Als we terugkomen, zouden we zonder twijfel weer hier verblijven!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn verblijf hier was absoluut fantastisch! De kamer op de hoogste etage bood een ongelooflijk uitzicht dat mijn verwachtingen overtrof. Het was stijlvol, brandschoon en perfect voor mijn solo-avontuur. Het personeel was uitzonderlijk gastvrij, vooral een jongedame bij de receptie die oorspronkelijk uit Letland kwam (haar naam is me helaas ontschoten). Ik zou zonder twijfel direct weer reserveren bij deze accommodatie.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De prijs van deze accommodatie is buitensporig hoog in vergelijking met de geboden service. Voor meer dan 600 euro per nacht mag je op zijn minst een kleine attentie zoals een flesje water op de kamer verwachten, zonder extra kosten voor een vers geperste jus tijdens het ontbijt. Dit is teleurstellend. Gelukkig is de kamer wel prachtig en biedt een mooi uitzicht.



© 2007-2025 ReisChecker.nl