ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Starhotels Rosa

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Ik raad ten zeerste af om te kiezen voor dit hotel gebaseerd op mijn ervaring. Als je belang hecht aan de locatie, is het het overwegen waard, maar anders zou ik snel een andere optie zoeken. Bij het inchecken duurde het een eeuwigheid omdat het personeel tergend langzaam was en met iedereen uitgebreide gesprekken voerde. Eenmaal op de kamer kwamen we erachter dat het er extreem warm was. Ondanks het inschakelen van de airconditioning werkte deze niet en veranderde de kamer in een sauna. Toen we de receptie belden, kregen we te horen dat dit kwam door het wisselen naar de wintermodus van de AC! In plaats van een fatsoenlijke oplossing kregen we slechts een waardeloze ventilator aangeboden, zonder enige vorm van compensatie. Voor de prijs die we betaalden (bijna 500 CAD per nacht), was dit onacceptabel! Het ontbijtbuffet was een regelrechte teleurstelling en niet te eten. De roereieren waren smakeloos en leken meer op nat cement dan op voedsel. Bij het uitchecken vroegen we om een vorm van compensatie of op zijn minst een gebaar van goede wil, maar de medewerker gaf aan dat er niets kon worden gedaan. Dus wees gewaarschuwd als je overweegt om hier te verblijven, het is op eigen risico!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het Rosa Grand Hotel in Milaan is gewoonweg geweldig! We zijn nu al voor de derde keer terug en het blijft ons elke keer weer verbazen. Vanaf het moment van boeking nam het conciërgeteam contact met ons op om ons te helpen met reserveringen en tips, nog voordat we incheckten. De excellente service en de oog voor detail van het hotel heeft echt een blijvende indruk op ons gemaakt. De ligging is onovertroffen, midden in het bruisende hart van Milaan, waardoor het extreem gemakkelijk is om de beste attracties, winkels en restaurants van de stad te verkennen. Of je nu voor zaken of plezier komt, dit hotel biedt alle benodigdheden. Het personeel is gastvrij, professioneel en doet er alles aan om ervoor te zorgen dat je een onvergetelijk verblijf hebt. De prachtig ingerichte kamers en de luxe sfeer zorgen ervoor dat we steeds weer terug blijven komen. Voor iedereen die Milaan bezoekt, is een verblijf in het Rosa Grand Hotel een absolute must; er is geen ander plekje dat hieraan kan tippen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het hotel is prachtig gelegen op een fantastische locatie. Het gemak van alles op loopafstand zonder de noodzaak voor taxi's was geweldig. Het personeel was bijzonder vriendelijk; elke ochtend zorgen ze voor een schone kamer en 's avonds controleren ze opnieuw voor netheid. De kamers zijn ruim en perfect ingericht. Mijn verblijf was geweldig en ik kijk er zeker naar uit om hier in de toekomst weer te verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

In juli verbleef ik vier dagen met mijn gezin in dit hotel en boekte ik twee kamers voor EUR 2.800. Mijn ervaring hier heeft me echter behoorlijk teleurgesteld. Het personeel vertoont een gebrek aan basisvaardigheden op het gebied van klantenservice en lijkt te denken dat ze vanwege hun toplocatie onbeleefdheid en onprofessionaliteit kunnen rechtvaardigen. Toen ik op de eerste avond tweemaal om 23.00 uur roomservice belde, kreeg ik geen antwoord. Bij de receptie beweerden ze vervolgens dat ik helemaal niet had gebeld, wat verrassend was. Ook vroeg ik om hulp vanwege een kapotte airconditioning. Ze beloofden dat er binnen vijf minuten een monteur zou komen, maar nadat deze de airco had gecontroleerd, vroeg hij om nog eens vijf minuten en verdween vervolgens. Na 20 minuten wachten belde ik opnieuw naar de receptie om het probleem uit te leggen. Helaas kreeg ik een afwijzend antwoord: “We hebben niet alleen jou als gast; we hebben 320 anderen.” Toen ik aandrong op een oplossing, beweerde de receptionist dat de airco in orde was en suggereerde zelfs dat ik misschien gewend was aan een andere koeling. Hij weigerde zelfs om dit te controleren en hing op. Na het lezen van andere reviews, blijkt dat dit een veelvoorkomend probleem is en dat de reactie van het hotel op klachten hun houding weerspiegelt. Ik zou dit hotel zeker niet aanraden en vind het de prijs van 350 euro per dag niet waard, hoe fantastisch de locatie misschien ook is.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Geweldig!



© 2007-2025 ReisChecker.nl