ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Poderi Arcangelo Di Mora Sandra

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Samen met mijn gezin verbleef ik onlangs voor een korte vakantie in het betoverende Toscaanse achterland, een traditie die we jaarlijks in ere houden. De idyllische locatie van de boerderij bood een adembenemend uitzicht op de glooiende heuvels van de Chianti-streek. Het hoogtepunt van ons verblijf was zonder twijfel het prachtig gelegen overloopzwembad, een van de meest spectaculaire die ik heb gezien tijdens mijn reizen door Toscane. De faciliteit werd uitstekend onderhouden, kraakhelder en tot in de puntjes verzorgd. Het personeel was uiterst vriendelijk en behulpzaam, en de wijnen die ter plaatse geproduceerd werden, waren van uitstekende kwaliteit en hebben we bij vertrek met plezier aangeschaft. Er waren enkele kleine minpuntjes die onze ervaring enigszins tekenden: het zou handig zijn geweest als er een bagageopslag was voor gasten die vroeg aankomen om persoonlijke redenen, vóór de inchecktijd. Dit zou de klanttevredenheid aanzienlijk kunnen verhogen. Mijn bed in de kamer, hoewel schoon en met prachtige panoramische ramen, was helaas aan de korte kant; als 1,80 meter lange slaper moest ik me enigszins oprollen om comfortabel te liggen. Daarnaast hadden we iets meer diversiteit verwacht in de Toscaanse gerechten tijdens het diner. Toen we op een avond een pasta met "pesto" en kerstomaatjes voorgeschoteld kregen, was het voor ons als Liguriërs duidelijk dat het gerecht helaas niet de traditionele pestosmaak had, maar eerder alleen gehakte basilicum bevatte. Het is wellicht verstandiger om je te concentreren op de culinaire tradities van de regio en niet af te wijken naar andere keukens om te voorkomen dat gerechten niet volledig tot hun recht komen. Ondanks deze kleine minpuntjes was ons verblijf over het algemeen nog steeds geweldig, met enkele aspecten die echt uitblonken, zoals eerder vermeld.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een waar genietparadijs. We hebben een heerlijk verblijf gehad van 3 dagen met halfpension en we waren meer dan tevreden. Het uitzicht was werkelijk adembenemend. De dinergerechten waren van uitmuntende kwaliteit en je kwam zeker niets tekort, inclusief een verrukkelijk dessert en Vin Santo. Op zaterdag hebben we meegedaan aan een gratis proeverij, waar de vriendelijke bediening ons alles vertelde over de geschiedenis van de wijnen en oliën, en alles tot in detail uitlegde. Ik kon niet weerstaan aan het kopen van enkele van hun producten, waaronder de heerlijke wijn die we tijdens de proeverij hebben geproefd en de geurige kruidenolie die elke avond bij het diner werd geserveerd. Het ontbijt was uitgebreid en voor ieder wat wils, met zelfgemaakte producten. Onze kamer was knus, maar schoon en perfect voor twee personen, met alle nodige voorzieningen, een comfortabel bed en zelfs extra kussens en een deken voor het geval dat. De rust was ongekend, ik heb al maanden niet zo diep geslapen



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Tijdens ons recente verblijf op deze boerderij hebben we genoten van het prachtige uitzicht op de Toscaanse heuvels. Echter, er zijn enkele aspecten die de algehele ervaring zouden kunnen verbeteren. Als een familiebedrijf is het belangrijk dat de eigenaren deze feedback positief oppakken. Allereerst is het essentieel dat de beschrijving van het bijgebouw transparant is. Het leek wat verwaarloosd, met het zwembad en de omgeving die wat onderhoud en netheid vereisten. Ook ontbrak er na 19.00 uur verlichting rondom het bijgebouw, waardoor het een wat ongastvrije uitstraling had. De tuin leek alsof deze al enige tijd niet was onderhouden. Bovendien was het restaurant niet altijd geopend, waardoor gasten van het bijgebouw 500 meter moesten lopen naar het hoofdgebouw voor maaltijden, wat zonder auto lastig kan zijn. Er moet meer aandacht worden besteed aan het bijgebouw, zodat het aansluit bij de standaard van de hoofdboerderij. Wat betreft de hoofdboerderij is er nog ruimte voor verbetering. Bij aankomst was onze kamer niet schoon en moesten we het zelf schoonmaken. Gezien de prijs mag je verwachten dat basisvoorzieningen zoals gratis koffie en thee op de kamer aanwezig zijn, zoals bij concurrenten. De kwaliteit van het ontbijt zou ook verbeterd kunnen worden, en hoewel het diner op sommige dagen redelijk was, werd het in grote porties geserveerd en voldeed het niet helemaal aan de verwachtingen gezien de prijs. Hoewel de adembenemende uitzichten absoluut het hoogtepunt waren, is het belangrijk dat de accommodatie- en eetervaring in lijn zijn met de prijs. Ik hoop dat de eigenaren deze suggesties ter harte nemen, aangezien deze plek met enkele aanpassingen echt uitstekend kan worden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Geniet van een adembenemend uitzicht boven op de berg, maar wees voorbereid; controleer van tevoren of je in het hoofdgebouw verblijft. Anders moet je elke dag een steile helling oplopen voor het ontbijt. De meeste gasten die in de bijgebouwen verbleven, kozen ervoor om de auto te nemen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Gelegen op een betoverende plek met een adembenemend uitzicht op San Gimignano, bood deze accommodatie ons een onvergetelijke ervaring. Ondanks een kleine tegenvaller met de douche, waarbij we twee keer koud water hadden vanwege een technisch probleem, werd er snel en efficiënt naar een oplossing gezocht. Het zwembad was ook fantastisch, waardoor ons verblijf helemaal compleet was.



© 2007-2025 ReisChecker.nl