ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Albergo Centrale

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt een pareltje! Het personeel is ontzettend gastvrij en de kamers zijn ruim en stijlvol ingericht. Het bed is comfortabel en de kussens zijn echt een droom. En dan hebben we het nog niet eens gehad over het uitgebreide ontbijt, een absolute aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een gezellig hotel met parkeermogelijkheden op loopafstand van het meer.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens onze reis van Italië naar Nederland hebben wij ontzettend genoten van ons verblijf in dit hotel in het sfeervolle Cernobbio. De kamer was prachtig en brandschoon, de gastvrouw was buitengewoon vriendelijk en het ontbijt was uitstekend.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt een pareltje! De kamer was geweldig en het ontbijtbuffet was verrukkelijk en zeer uitgebreid. Het personeel was zo vriendelijk en behulpzaam. Ik kan dit hotel van harte aanbevelen!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Prachtig hotel gelegen in een schilderachtig dorpje. De parkeergelegenheid bevindt zich naast het hotel en is voorzien van een slagboom voor extra gemak. Het personeel is buitengewoon vriendelijk en gastvrij. Het hotel bestaat uit zowel een modern als een authentiek gedeelte. De kamers zijn smaakvol en comfortabel ingericht, al ontbrak het ons aan een stoel met rugleuning. De badkamer is compact, de plaatsing van de douche kan wat handiger. De kamers zijn aan de kleine kant en ons uitzicht op het schuine dak en de kerktoren was niet bijzonder. Het hotel beschikt over een eetzaal met een degelijke selectie aan gerechten, maar er is ruimte voor verbetering. Gelukkig zijn er voldoende restaurants in de buurt, al zijn de meeste op maandag gesloten. Vanuit het hotel is het mogelijk om naar het water te wandelen en een boottocht naar naburige dorpen te maken. Cono is de meest toeristische bestemming en kan behoorlijk druk zijn. Desondanks is een verblijf in dit hotel zeker de moeite waard.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl