ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Nuovo Teson

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een knus hotel op slechts 5 minuten afstand van San Marco. Simpel maar sfeervol!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel is ontzettend behulpzaam en enthousiast om je alles te vertellen over de stad en alle leuke plekken die je kunt bezoeken. De kamers zijn ook geweldig, brandschoon en heel comfortabel. Topervaring!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De Wi-Fi is onbetrouwbaar en de waterdruk in de douche doet denken aan een waterval in je badkamer.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

We bezochten dit hotel drie jaar geleden toen het nog twee sterren had, en destijds was het verblijf fantastisch. Sinds ze hun derde ster hebben gekregen, is de kwaliteit echter hard achteruit gegaan. De badkamer was vies, vol schimmel en werd nauwelijks schoongemaakt. Er lagen zelfs nog etensresten van de vorige gast op de vuile matten. Het ontbijt was karig en er werd geen moeite gedaan om bij te vullen. Het keukenpersoneel was onvriendelijk en we hebben 24 uur zonder warm water gezeten. Het deurslot van onze hotelkamer was kapot en het duurde meer dan 4 uur voordat dit werd gerepareerd. De handdoeken waren vies en het lijkt erop dat dit hotel op weg is naar een neerwaartse spiraal. Ik raad het ten zeerste af!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit charmante hotel is gunstig gelegen nabij het centrum en gemakkelijk te vinden, met een vriendelijk personeel dat zorgt voor een aangenaam verblijf. De badkamer is compact en kan wat schoner, en het bed had iets ruimer mogen zijn. Vanwege de huidige situatie is er geen ontbijtbuffet, maar moet je van tevoren je keuze doorgeven. Het is aan te raden om meer te bestellen dan je normaal zou eten, aangezien de porties vrij klein zijn. Al met al hebben wij genoten van ons verblijf en de prachtige omgeving van Venetië.



© 2007-2025 ReisChecker.nl