ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Park Residence

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij aankomst werden we warm verwelkomd in een schitterende kamer. De bedden en kussens waren heerlijk comfortabel! De badkamer was fris en schoon, voorzien van zowel grote als kleine handdoeken. Er stond een setje met een wegwerptandenborstel, mini-tandpasta, zeep en shampoo klaar. Op het balkon genoten we van het prachtige uitzicht op de lagune, met een handig droogrek voor natte kleding.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is absoluut fantastisch! De service is voortreffelijk en de kamers zijn schattig, gastvrij en brandschoon. De handdoeken en douche zijn van topkwaliteit! Verder worden gasten echt in de watten gelegd, bijvoorbeeld met een waterkoker op de kamer die ik enorm waardeerde vanwege de afwezigheid van kalkvlekken. De ligging is zeer handig en het management/personeel is uiterst vriendelijk. Wij komen hier zeker weer terug! Dankjewel :)

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het hotel heeft een ouderwetse uitstraling aan de buitenkant, maar van binnen is de kamer ruim en comfortabel. De inrichting is simpel, maar alles is goed schoongemaakt, zowel in de kamer als in de gemeenschappelijke ruimtes. Er is gratis overdekte parkeergelegenheid beschikbaar, maar helaas zijn er minder dan 10 plekken en zijn de vele pilaren een uitdaging bij het parkeren.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De teleurstelling was enorm, zelfs na onze vele reizen over de wereld. In andere landen zijn taxi's overal te vinden, maar hier leken ze niet te bestaan. Toen we werden overvallen door een stortbui en onze auto het begaf, gaven ze bij het hotel geen enkele hulp en lieten ze ons aan ons lot over. Zelfs een simpele shuttle bellen van een andere accommodatie leek voor hen ondenkbaar! Volgens het hautaine nachtpersoneel waren we zelfs beter af geweest als we waren gebleven toen de bliksem insloeg in onze auto. De exorbitante prijs die we betaalden voor een kamer aan de drukke weg was belachelijk, en door het constante lawaai van het verkeer hebben we geen oog dichtgedaan. Al met al zullen we de ervaring aan de ziltige lagune nooit vergeten, maar helaas niet om de juiste redenen. Slechts het ontbijt kon ons nog enigszins opvrolijken.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid10

Dichtbij het centrum met een garage die snel vol is, maar gelukkig zijn er genoeg gratis parkeermogelijkheden voor of vlakbij het hotel. Hoewel de buitenkant van het gebouw niet erg indrukwekkend is, is de binnenkant juist erg aangenaam. Mijn verblijf in de suite was comfortabel, rustig en ruim, met zelfs een kitchenette en eethoek. Het was heel licht dankzij een muur met ramen, goed gekoeld, eenvoudig maar toch stijlvol ingericht, en had een groot terras met uitzicht op de lagune (inclusief ligstoelen). De badkamer was schoon, ruim en praktisch. Het ontbijt was zowel zoet als hartig en van goede kwaliteit. Het personeel was vriendelijk en attent. Al met al een goede prijs-kwaliteitverhouding.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl