ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Touring

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Tijdens ons verblijf in verschillende gemeenten in de regio verbleven we in dit hotel, dat gunstig gelegen is aan dezelfde weg. Er is de mogelijkheid tot betaald parkeren ter plaatse, maar iets verderop is er ook een optie voor gratis parkeren. De vriendelijke receptioniste gaf ons waardevolle tips over de lokale activiteiten en bezienswaardigheden. Bovendien biedt het hotel fietsverhuur en zijn er diverse routes in de omgeving te verkennen. De kamers zijn modern, brandschoon en van alle gemakken voorzien, hoewel de sterke verwarming een minpuntje was. Desondanks was ons verblijf over het algemeen zeer aangenaam. Een aanrader voor een goede nachtrust!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Mijn ongelukkige belevenis in dit hotel kan ik het best samenvatten als een teleurstelling. Ze hielden strikt vast aan de regels, zonder enige vorm van flexibiliteit. Bijvoorbeeld, ik vroeg vriendelijk om mijn boeking een dag te verschuiven vanwege een ongeluk met een hond, maar dit bleek onmogelijk. Het hotel bleef stug volhouden bij elke vraag of verzoek, zoals toen ik merkte dat de Spa alleen toegankelijk was voor telefonische reserveringen die ik niet had gemaakt. Wat jammer dat dit niet duidelijk was gecommuniceerd bij het boeken, privacy en luxe waren ver te zoeken. Over andere teleurstellingen gesproken, er ontbrak een bidet in de badkamer zoals we gewend zijn en het uitzicht was nauwelijks het benoemen waard. Zelfs de meest basale voorzieningen, zoals een werkende televisie en telefoon, faalden. Het hotel liet duidelijk steken vallen en gaf weinig om mijn ervaring als gast, wat toch minimaal verwacht mag worden in een 3-sterrenhotel. Het is spijtig dat ze niet de moeite namen om beter voor hun gasten te zorgen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Met een bak aan ervaring in de hospitalitysector kan ik met zekerheid zeggen dat dit hotel behoorlijk te wensen overlaat. Bij aankomst om 15.00 uur met mijn man en vader voor de check-in werden we begroet met een ongelukkig bericht over onze geboekte familiekamer met twee kamers en badkamers die niet beschikbaar was. Dit was slechts het begin van een reeks ongelukkige gebeurtenissen. Het hotel leek niet goed voorbereid op ons bezoek en bood ons uiteindelijk een driepersoonskamer aan als 'oplossing'. Niet bepaald hoe je klantenservice uitvoert. Na deze teleurstelling besloten we elders te boeken en tot onze verbazing was de kamer met sanitaire problemen plotseling beschikbaar wanneer het hen beter uitkwam. We kwamen erachter dat de vierpersoonskamer eigenlijk meer waard was dan wat ons was aangeboden. De kamer zelf was basic en de hotelfaciliteiten lieten veel te wensen over, met gebreken en weinig comfort. Het hotel miste duidelijk aandacht voor detail en leek verouderd. Ondanks de belofte van een maand sluiting voor onderhoud, betwijfel ik of dit voldoende zal zijn gezien de huidige staat van het hotel. Kleine verbeteringen en een grondige opknapbeurt lijken hard nodig. De locatie van het hotel was weliswaar mooi, met een prachtig wandelpad langs het meer aan de overkant van de weg, maar dit maakte de teleurstellende ervaring niet goed. Het gebrek aan communicatie, het gebrek aan klantgerichtheid en de algehele staat van het hotel maakten ons verblijf helaas onaangenaam. Hier valt nog veel werk te verrichten voordat ik dit hotel aan anderen zou aanraden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Een charmant boetiekhotel, met knusse kamers die weliswaar wat aan de smalle kant zijn, maar stijlvol en comfortabel ingericht. Het ontvangst bij de receptie was ontzettend vriendelijk; ze gaven ons handige tips over gratis parkeermogelijkheden in de buurt (voor wie niet wil betalen voor de parkeergarage van het hotel) en een kortingsvoucher voor nabijgelegen bezienswaardigheden, zoals de Vittoriale degli Italiano. Het ontbijt, met een mix van zoete en hartige opties, was lekker en simpel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een uitstekende keuze voor een kort uitstapje naar het Gardameer. De prijs-kwaliteitverhouding is top en het ontbijt is meer dan prima.



© 2007-2025 ReisChecker.nl