ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Sole

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8
  • Service10

Dit hotel aan het Comomeer is zeker een aanrader. Hoewel de foto's op de website wat bewerkt lijken, bieden veel kamers daadwerkelijk een prachtig uitzicht op het meer. Wij kozen voor een 'economy' kamer aan de achterkant en hoewel deze niet erg ruim was, was het wel rustig en comfortabel. De doorgaande weg langs het meer passeert vlak langs het hotel, maar gelukkig hebben wij hier geen last van gehad. Een wandeling maken vanaf het hotel is niet ideaal, omdat de straten weinig of geen trottoirs hebben. De achtertuin van het hotel wordt gedomineerd door stacaravans, maar dit was geen storende factor aangezien alles er netjes uitzag. Het eten in het restaurant was van goede kwaliteit, evenals het uitgebreide ontbijtbuffet. Een groot pluspunt was het gratis wifi in het hele hotel, handig om het weerbericht te checken of de omgeving te verkennen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging7
  • Service8

Een warm welkom ontving ons bij aankomst. De gastheer is erg attent en let op de kleine details, zowel binnen als buiten. Het personeel is vriendelijk en prettig in de omgang. Onze kamer had een prachtig uitzicht op het meer. Hoewel er een drukke weg voor het hotel is, hebben wij daar weinig last van gehad. De badkamer is eenvoudig, vooral de kleine douchecabine kan een nadeel zijn. Het ontbijt is gevarieerd maar blijft wel hetzelfde. Het restaurantmenu is niet heel uitgebreid, maar het eten is voortreffelijk van smaak. Het strandje voor het hotel is ideaal voor een ontspannen dag. Het hotel is een ideale uitvalsbasis om de omgeving te verkennen, met de handige boten die over het meer varen om je te verplaatsen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging8
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid10

Achter Hotel Sole bevindt zich een prachtig appartement met twee slaapkamers, een badkamer en een woonkamer-keuken die van alle gemakken is voorzien. Het balkon biedt een schitterend uitzicht op het Comomeer. De ligging, op 7 kilometer van het betoverende dorpje Menaggio, maakt het een ideale uitvalsbasis voor een verkenningstocht rondom het meer. De eigenaren zijn buitengewoon vriendelijk en gastvrij, en staan altijd klaar om te helpen met toeristische informatie. Het is een absolute aanrader voor wie op zoek is naar een betaalbare en luxe ervaring aan het Comomeer. In het restaurant van het hotel kun je genieten van heerlijke maaltijden, maar voor de beste pizza's kun je het beste naar Dongo rijden, een pittoresk plaatsje op 7 kilometer naar het noorden. Daar vind je ook betaalbare eetgelegenheden aan het meer. Vanaf het hotel is het strand gemakkelijk te bereiken via een tunnel onder de weg door. Op slechts vijf minuten lopen in het dorp Rezzonico vind je een bakker, terwijl een grotere supermarkt in Dongo te vinden is.



© 2007-2025 ReisChecker.nl